Loading

İzmir otomobil kiralama

Umut Oto Kiralama, en iyi İzmir otomobil kiralama firmalarından biridir.  Sitemize hoş geldiniz. 

Umut Oto Kiralama, 2013 yılında Konak’ta kurulmuş bir İzmir otomobil kiralama firmalarındandır. Konak otomobil kiralama firmaları içinde kaliteye verdiği önem ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla kısa zamanda yükselişe geçmiş hızla yükselmiştir.

Merkezi Konak Mithatpaşa olan Umut Oto Kiralama, sadece Konak’ta değil; Konak, Asansör , Saat KulesiMithatpaşa, Basmane, ÇankayaHatay, Güzelyalı, Göztepe,  PoligonKarşıyaka, Karşıyaka Nergiz, Karşıyaka Bostanlı, Karşıyaka Alaybey, Karşıyaka Beyaz Yunuslar, Karşıyaka GirneAlsancak, Alsancak Garı, Alsancak Pasaport, Çigli, Bozyaka Buca, Buca Şirinyer, Buca İşcievleri,  Buca Hasanağa Bahçesi, Buca Eğitim Fakültesi , Buca Dokuzçeşmeler KampüsüBuca Öğretmenevleri, Buca Tınaztepe Kampüsü , Balçova , Balçova Teleferik, Balçova İnciraltı,  Narlıdere, Güzelbahçe , Gaziemir, Karabağlar, Yeşilyurt, Stadyum, Bornova, Bornova Altındağ,  Bornova Özkanlar, Bornova Çamdibi, Bornova Kazımdirik, Bornova Ege Üniversitesi, Bornova Naldöken, Bornova Pınarbaşı, Bornova Işıkkent, EşrefpaşaHavaalanıOtogar,  Halkapınar , Ayrıca İzmir’in ilçeleri; AliağaSeferihisar, Üçyol, Havalaanı, Menemen, Menderes, Torbali, Kemalpaşa , Bayındır ve İzmir’in her yerinde faaliyet göstermektedir.

Umut Oto Kiralama sizlere şu hizmetleri sunmaktadır

 

Güvenli  araç kiralama: Umut Oto Kiralama size güvenli araç kiralamada en iyi firmalardan birisidir.  İzmir otomobil kiralama firması olan Umut Oto Kiralama, oto kiralama isteğinize güvenle karşılık veriyor. Her türlü araç kiralama’da bize rahatlıkla baş vurabilirsiniz.

 

Hızlı araç kiralama:  İzmir oto kiralama firması olan Umut Oto Kiralama, hızlı araç kiralamada da sektörün öncüsü ve lider.   Telefon açarak sipariş ettiğiniz araçlar size en hızlı şekilde ulaştırılır.

Güler yüzlü hizmet : Otomobil kiralama hizmetinde sunduğumuz hizmetleri güler yüzlü hizmetimizle destekliyoruz.

 

Umut Oto Kiralama‘yı seçtiğinizde sahip olacağınız diğer hizmetler :

 

 

Temiz ve konforlu araç Hizmeti:  İzmir otomobil kiralama da en iyi en temiz konforlu araçları sizlere sunuyoruz.   Umut oto kiralama, sizlere temiz ve konforlu araç hizmeti sunmaktan gurur duyar.

 

Yol yardımı hizmeti: Bizden aldığınız araçlarda yolda kalırsanız yol yardımı hizmetini alırsınız ve gözünüz asla arkada kalmaz.

 

Havaalanı transfer hizmeti : İzmir otomobil kiralama da lider firma Umut Oto Kiralama,  Adanan Menderes Havalimanı’ndan sizi alıp gideceğiniz noktaya kadar en hızlı şekilde ulaştırır.

 

Şöforlü araç hizmeti : Oto kiralama hizmetiyle birlikte  kiralayacağınız araçlarla birlikte şöforlü araç hizmeti vermekteyiz. İzmir otomobil kiralama da bu hizmet çoğu firmada yok.     

HGS hizmeti :   Umut Oto Kiralama  HGS hizmeti de vermektedir. Bizden kiralayacağınız araçlarda HGS sıkıntısı çekmezsiniz.

 

Filo hizmeti : İzmir otomobil kiralama firması olarak filo araç kiralama hizmeti de vermekteyiz.

 

Ek hizmetler: Çocuk koltuğu,  navigasyon cihazı gibi ek hizmetlerimiz mevcuttur. Bilgi almayı unutmayın

 

 İzmir otomobil kiralama hiç bu kadar olay olmadı!

İzmir Türkiye’nin en büyük şehirlerde. İzmir’de gezintiye çıkmak için pek çok kişi araba kiralamayı tercih etmektedir. İzmir’de otomobil kiralamak için en iyi İzmir Otomobil Kiralama firmalarından olan Umut Oto Kiralama sayesinde araç kiralama oldukça kolay.

İzmir ucuz araç kiralama konusunda size yardımcı olacak olan firmamızın müşteri hizmetlerine ulaşmak için yapmanız gereken sitemizin müşteri hizmetlerine çevrimiçi mesaj göndermek ve bunun yanında 0541 971 30 67   telefonu aramaktır. Müşteri hizmetlerimize günün her saati ulaşmanız mümkündür. Hem hızlı, hem kolay hem de güvenli rezervasyon olanağı sunan sitemiz aracılığı ile İzmir araç kiralama konusunda size yardımcı olan firmamız aynı zamanda havalimanına transfer konusunda da avantaj sağlamaktadır. Araçlarımızın her birinin Rent A Car kaskosu bulunmaktadır. Bunun yanında isteyen kişilere aracın yanında navigasyon da verilmektedir. Aracın kiralama koşulları ve sigorta kapsamına ilişkin bilgileri de web sitemiz aracılığı ile rahatlıkla öğrenmeniz mümkündür.

İzmir ili dâhilinde düşünüldüğünde firmamız tarafından aracın Trafik Sigortası ve Özel Kasko Sigortası’nın varlığının önemsendiği söylenebilir. Aynı zamanda sigorta şartlarının yerine getirilmemesi durumunda sorumluluğun kiracıya ait olduğu da belirtilmektedir. Koşullarımızı yerine getiren kişiler araçlarını güvenli bir şekilde kullanabilecek ve bunun yanında herhangi bir yasal sorun olmadan rahatlıkla kiralık araçlarını kullanabilecektir.

 

Otomobil kiralamak gerçek bir ihtiyaç!

İzmir Otomobil KiralamaOtomobil kiralamak oldukça çok insanın sık çok yaptığı bir iştir ama genel olarak bir şehre yabancı olan kişiler o şehre geldiklerinde rahat gezebilmek için vasıta kiralamayı tercih eder. Genellikle tarihsel ve tabiat güzellikleri bol olan illerde dolaşmak elbette daha iyidir. İzmir bu şehirlerden bir tanesidir. Genellikle pek çok aşırı kişi tarafından gezilmek istenen Konak Saat Kulesi, Tarihi Asansör ve İzmir ilçelerindeki Efes antik kenti gerçekten görülmeye değer yerlerdir. Ayrıca turistik yerleri de yoğun şekilde fazladır. Çeşme ve bunun gibi bölgelere yakındır. Bu tür ilçeler arası sürekli gidip gelmek araç ihtiyacını da yaratmaktadır. Yani araba kiralama İzmir civarında yaşayan birçok insanın sık sık başvurduğu bir yöntemdir. Bu konu hakkında dikkat edilmesi gereken en mühim şey  İzmir otomobil kiralama firmaları arasından bu işi en uzman biçimde yapan, en kaliteli olan firmaları seçmek olacaktır. Ekseriyetle arabanın belgelerini istemeniz en doğrusudur ve arabanın öncelikle ruhsatı olup olmadığını öğrenmeniz ilerde problem yaşamamanız için faydalı olacaktır. Bu manada değerlendirildiğinde araba kiralama İzmir şehrinde oldukça çok şirket vasıtası ile kuralları ile yapılsa da bazı kurumlar, türlü sahtekarlık yapabilmektedir. Örneğin aracın arızası bulunmaktadır fakat bu bozukluk size söylenmemiştir. Dolayısıyla siz vasıtayı kullanır, seyahat edersiniz. fakat döndüğünüzde karşınızda yüklü bir fatura görürsünüz. Bunun ne olduğunu sorsanız size araçta önceden de bulunan ama size söylenmeyen bir arızanın mevcut bulunduğu ve bunu sizin yaptığınız belirtilir. Genelde İzmir otomobil kiralama işletmelerinin çok fazla yoğun yapmadığı bir hal olsa da bu durumla karşılaşmamak için aracı her zaman denemelisiniz. Arabanın bütün yerlerini tek tek kontrol etmeniz gerekmektedir. Bu manada İzmir otomobil kiralama sektöründe İzmir ilinde de öteki şehirlerde bulunduğu benzeri riskli bir durumdur. Arızalı aracı kiraladığınız da aracın arızası yaşamınızı kaybetmenize bile sebep olabilmekte. Genel olarak araba kiralama İzmir ilindekilerin değil de şehir dışından gelenlerin ilgi ettiği bir uygulama olduğu için birçok kişi yabancıları aldatma yollarının daha basit olduğunu düşünürler. Umut Oto Kiralama’ya bu anlamda  İzmir otomobil kiralama 

 

İzmir otomobil kiralama da araç kiralarken aranan şartlar nelerdir?

1.Sürücü yaşınız 21 olması gerekiyor

Sigorta şartları gereği ekonomik bir araç kiralayabilmek için en az 21 yaşında olmanız gerekir. Orta ve Üst sınıf araçlar için 25 yaş alt sınırdır. Lüks ve büyük araçlar için en az 28 yaşında olmanız gerekiyor.

2. Ehliyet süresi

Ekonomik, orta sınıf ya da üst sınıf bir araç kiralamak isteyenler en az 2 yıllık ehliyete sahip olmaları  gerekiyor.  Fakat lüks veya büyük araçlar için bu süre 3 yıldır.

3. Ek sürücü

Kiralanan herhangi bir araç birden fazla kişi tarafından kullanılabilir. İkinci ya da ek sürücünün kiralama öncesinde mutlaka bildirilmiş olması ve kiralama kontratına işlenmesi gerekir.Bu sayede ek sürücü de kasko sigortası kapsamına alınmış olur. Ek sürücünün de doğal olarak ana sürücü için belirtilen yaş ve ehliyet kriterlerine uyması gerekir.

4. Ödeme yöntemleri 

İzmir otomobil kiralama da kiralayacağınız araç için dilerseniz kredi kartlı dilerseniz kredi kartsız ödeme yapabilirsiniz.

5.Kasko/Sigorta için bazı önemli şartlar gerekir

Kasko sigortasının geçerli olabilmesi için bazı önemli şartlar bulunmaktadır. Alkol ve uyuşturucu kullanılması durumunda sigortalar geçerliliğini tamamen yitirir. Aynı şekilde, yasal hız sınırlarına uyulmaması, kontratta yazan kişiler dışında aracın kullanılması, yük haddinin aşılması ve karayolları dışında aracın kullanılması durumunda da sigorta geçerli olmamaktadır. Sigortaların geçerli olabilmesi için trafik ve alkol raporlarının kaza anında tutulması ve en geç 48 saat içinde aracın kiralandığı tedarikçiye teslim edilmesi gerekir.

 

Otomobil kiralamayı  bizden yapın.Hayatınızı kolaylaştırın

Araç kiralama sektörünün en can alıcı noktası müşteri deneyimini pozitife çevirmek için verilen hizmetin A’dan Z’ye kusursuz olması. Tek bir yanlış bütün doğruları götürebilir. Çünkü seyahat halindeki insanların, özellikle tatile gitmek üzere yola çıkmış insanların beklentilerindeki hassasiyet doruk noktasında. Farklı şehirlerde araç kiralayan insanların beklentileri henüz uçaktan iner inmez başlar ve aracı havalimanına teslim edene kadar devam eder. Araç kiraladığı firmanın havalimanı ofisini kolayca bulmak, bekletilmemek ve işlemlerini hızlıca tamamlamak ister. İzmir, Ankara, Antalya ya da Adana fark etmez, araç kiraladığı şirketin gittiği herhangi bir şehirde aynı kalite standartlarında hizmet vermesini bekler. Kiraladığı aracın telefonda ya da internette vaat edilen araçla aynı olmasını ve kötü bir sürpriz yaşatmamasını ister. Araç kiralamadaki amaç hayatı kolaylaştırmak. Umut Oto Kiralama en iyisini sunmayı ve kaliteli hizmet vermeyi  vaat ediyoruz, önceliğimiz memnuniyetinizdir.

OTOMOBİL KİRALAMA HİZMETİNİN AVATAJLARI
Yurt dışı veya şehir dışından gelen aracı olmayan aileler, iş adamları gidecekleri yer için araca ihtiyaç duyabilirler. Bu gibi kişilerin araç kiralama ihtiyaçları arttıkça, piayasa genelinde de bir çok yeni firma kurulmaya başlanmıştır. Türkiye’de geçmiş yıllarda genellikle havaalanlarında ve büyük kent merkezlerinde faaliyet gösteren araç kiralama firmaları, turizm sektöründeki gelişmelerden dolayı, çoğu turizm bölgesinde hizmet vermektedirler. Her ne kadar turistik yerlerde kiralama hizmeti verilse de, genellikle  araç kiralama hizmetlerinin yoğun olduğu yerler havalimanları, gar istasyonları ve terminallerdir.

İzmir otomobil kiralama

Otomobil Kiralaraken nelere dikkat etmeliyiz?

Araç kiralarken dikkat edilmesi gereken pek çok konu vardır. İlk olarak aracın muayenesi yapılmış ve sigortasının eksiksiz olması gerekir. Aracın kaskosu olup olmadığına dikkat etmeliyiz. Buda araç kiralamada dikkat edilmesi gerekenlerden biridir. Olası bir kaza yaptığınız da sizi büyük masraflarda kurtarır. Araçların çalınmasına karşı firmalar tarafından araçlara navigasyon cihazları bağlanır. Bu sayede araçların kötüye kullanılmasını engellemiş olurlar. Tabii firma için de önemli bir durumdur. Araç kiralamada dikkat edilmesi gereken en büyük noktalardan biri de aracın üstünde önceden oluşmuş kırık, çizik, dökük, vurma durumları varsa eğer kesinlikle aracın tamamını kontrol etmelisiniz. Aksi taktirde araç kiralama firması bu durumu size yükleyebilir ve kanıtlayamayacağınız bir durum olduğu için mağdur duruma düşebilirsiniz. Böyle durumları kesinlikle sözleşmede belirtilmeli ve gereği yapılmalıdır.

Araba kiralarken dikkat edilmesi gerekenler çoğumuz tarafından bilinmez. Biz millet olarak her işte amatörlüğümüzü belli etmekle meşhuruzdur. Ama bazı işler vardır ki amatörlük götürmez. Araç kiralama da böyle bir kötüye kullanıma müsait bir sektördür. Araba kiralarken bazı önemli ayrıntılar vardır ki bunlara dikkat etmezseniz başınıza bir takım işler açabilirsiniz. Son zamanlarda araba kiralama sektörü hızla büyümekte. Tabi sektörde dürüst iş yapanlar çoğunlukta olmasına rağmen araba kiralama şirketi kisvesine bürünüp bi takım düzenbazlıklar yapanlar da azımsanacak gibi değil. Bu nedenle daha önce hiç araba kiralama tecrübeniz olmadıysa dediklerimi dikkatle okuyun

1) Araba kiralama şirketi ararken Umut Oto Kiralama gibi referanslı şirketlerle iş yapın. Bilmediğiniz bir şehirde oto kiralama ya kalkışacaksanız rast gele araba kiralamak yerine varsa o şehirdeki tanıdıklarınız ve yakınlarınız vasıtasıyla araba kiralama şirketi bulun. Şayet hiç bir tanıdığınız yoksa bir kasko acentasına gidip kasko şirketlerinin sürekli çalıştığı dürüst iş yapan kurumsallaşmış araba kiralama şirketleri nin listesini alın. Kasko şirketleri genelde çok ince eleyip sık dokudukları için kaliteli hizmet sunan araba ve oto kiralama şirketleri ile iş yapmaktadırlar.

2) Araba kiralama şirketine gittiğinizde size boş senet imzalamanız istenirse asla imzalamayın. (Umut Oto Kiralama’da asla böyle bir şey olmaz. Firmamız en güvenilir İzmir otomobil kiralama şirketlerindendir.) İmza atsanız da senedin arka yüzüne “İŞ BU SENET, …………….. OTO KİRALAMA ŞİRKETİNDEN KİRALANAN XXXXXXXX PLAKALI ARACIN TEMİNATI MUKABİLİNDE VERİLMİŞTİR” şeklinde bir not düşün. Bu not senedin geçerliliğini ve kayıtsız şartsız borç ikrarı olma özelliğini hukuki manada sona erdirecektir. Şayet senedi kötüye kullanıp icraya vermeye kalkarlarsa mahkeme de hem size delil olacak bir not düşmüş olursunuz hem de senedin geçerliliği kaybolmuş olur.

3) Arabayı alırken tüm hasarları ve olası aksaklıklar, araba kiralama şirketinin arabaları kaskolattığı kasko şirketi tarafından karşılanacaktır. O nedenle sakın ola ki telaşlanıp hasarı ödemeye kalkmayın. Umut Oto Kiralama olarak İzmir otomobil kiralama hizmetinde bütün araçlarımız kaskoludur.

4) Aracı teslim alırken motor vs aksamlarının, bagajda stepne, ilk yardım malzemesi gibi ekipmanların tam ve eksiksiz olduğundan emin olun.

5) Kiralanacak olan aracın kaportasını inceleyin gerekirse resimlerini çekin.  Araç kiralama şirketi çalışanından da tutanak ve kiralama makbuzunu alın.

6) Araba kiralama şirketinin sözleşmesini iyi okuyun. Aklınıza yatmayan yerler çıkarsa sormaktan çekinmeyin. Karşı taraf cevap veremezse çıkın gidin.

7) Araç kiralama şirketine asla kredi kartı bilgilerini veya kimliğinizi teslim etmeyin. Aracı teslim ederken eksiksiz ve tam teslim ettiğinize dair tutanak imzalatın. Ücreti ödediğinizi de faturası ile belgelendirin ve bir kenarda saklayın.

Kiralanan aracın ruhsatına bakın. Gerçekten araç kiralaması yapan şirkete mi ait. Bazen çalıntı otolar araç kiralama hizmetleri için kullanılabiliyor. Böyle bir araç ile polise yakalanırsanız durumunuzu anlatmanız zor olur.  Ayrıca arabanın kasko belgesi, görüntüsü vb belgeler de yanınızda olmalıdır. Aracı kiralarken aldığınız fatura fiş yada makbuzu kesinlikle yanınızda götürün.

9) Aracı teslim alırken yakın seviyesini de tutanağa yazdırtın. Sonra depoyu size doldurtabilirler.

10) Kaza veya olağandışı durumlarda araç kiralama şirketi görevlilerine ulaşabilmek için çalışanların en az ikisinin cep telefonunu da alın.

Yukarda yazdığımız bütün maddelerde İzmir otomobil kiralama firması olan Umut oto Kiralama’ya rahatlıkla güvenebilirsiniz.

 

Otomobillerimizi ve otomobil modellerimizi merak ediyorsanız  :

 https://umutotokiralama.com.tr/otomobillerimiz/

Telefon et Araç Kirala :

0541 971 30 67

 

 

İzmir Otomobil Kiralama

Umut Oto Kiralama İzmir’in her yerindeyiz

 İzmir  konak otomobil kiralama: İzmir Konak oto kiralama bul. İzmir’in neredesinde olursan ol ara…

İzmir Mithatpaşa otomobil kiralama:  Merkezimiz Mithatpaşa’da. Mithatpaşa’da oturuyorsan bizi hemen ara. Oraya anında geleceğiz.

İzmir Konak Asansör otomobil kiralama:  Asansör’den inince bizi ara.

İzmir Kordon otomobil kiralama:  Kordon sefası sürerken araç kullanmak istersen mutlaka ara.

İzmir Konak Saat Kulesi otomobil kiralama:  Asansör’den inince bizi ara.

İzmir Konak Kemeralti otomobil kiralama:  Kemeralti’nda alışveriş yaptıktan sonra oto kiralamacı arıyorsan bizi mutlaka düşün.

İzmir Basmane Otomobil Kiralama: Bir telefonla Basmane’ye geliriz.

İzmir Çankaya Otomobil Kiralama: Bir telefonla Basmane’ye geliriz.

İzmir Hatay otomobil kiralama: İzmir Hatay’a araçları biz veriyoruz.

İzmir Güzelyalı otomobil kiralama: Güzelyalı’ya otomobilleri biz veriyoruz.

İzmir Göztepe otomobil kiralama: Göz Göz bizden araç kiralar.

İzmir Poligon otomobil kiralama: Poligon otomobil kiralama bizim işimiz.

İzmir Karşıyaka otomobil kiralama : Karışıyakalı aracı bizden kiralar.

İzmir Karşıyaka Nergiz otomobil kiralama : Karışıyaka Nergiz otomobil kiralama.

İzmir Karşıyaka Bostanlı otomobil kiralama : Bostanlı’dayız.

İzmir Karşıyaka Alaybey otomobil kiralama : Alaybey bize çok yakın.

İzmir Karşıyaka Girne otomobil kiralama : Girne’ye anında varıyoruz.

İzmir Karşıyaka Beyaz Yunuslar otomobil kiralama : Alaybey bize çok yakın.

İzmir Alsancak otomobil kiralama: Alsancaklıysan hemen ara.

İzmir Alsancak Garı otomobil kiralama : Gardaysan ve araç arıyorsan hemen ara.

İzmir Alsancak Pasaport otomobil kiralama: Pasaport’ta kaldıysan hemen ara.

İzmir Çiğli otomobil kiralama: Çiğli oto kiralama için arayın.

İzmir Bozyaka otomobil kiralama: Çiğli oto kiralama için arayın.

İzmir Buca otomobil kiralama : Bi tanecik Buca’m benim…

İzmir Buca Şirinyer otomobil kiralama : Şirinyerliler işini bilir.

İzmir Buca İşcievleri otomobil kiralama : İşcievlerine hizmeti borç biliriz.

İzmir Buca Hasanağa Bahçesi otomobil kiralama : İşcievlerine hizmeti borç biliriz.

İzmir Buca Eğitim fakültesi otomobil kiralama : Eğitim fakültesinden çık bizi ara.

İzmir Buca Öğretmenevleri otomobil kiralama: Öğretmenevlerine aracınızı verelim.

İzmir Buca Tınaztepe Kampüsü otomobil kiralama : Öğrenciler hemen arayın…

İzmir Buca Dokuzçeşmeler Kampüsü otomobil kiralama : Öğrencilerimize hizmet vermekten gurur duyarız…

İzmir Balçova otomobil kiralama : Saniyeler içinde Balçova‘dayız oto kiralamada bu hızı kaçırma…

İzmir Balçova Teleferik otomobil kiralama: Teleferik civarındaysan ara…

İzmir Narlıdere otomobil kiralama : Narlıdere Otomobil kiralama’da bir numarayız.

İzmir Güzelbahçe otomobil kiralama: Güzelbahçe için bizi ara…

İzmir  Gaziemir otomobil kiralama : Gaziemir’de bir numarayız.

İzmir  Karabağlar otomobil kiralama : Karabağlar ilçesi bizden sorulur.

İzmir Balçova İnciraltı otomobil kiralama : İnciraltı’na araba vermek bizim işimiz.

İzmir Yeşilyurt otomobil kiralama : Yeşilyurt için mutlaka ara.

İzmir Bornova otomobil kiralama : Bornova için mutlaka ara.

İzmir Bornova Altındağ otomobil kiralama : Altındağ’a otomobil vermek bizim işimiz.

İzmir Bornova Özkanlar otomobil kiralama : Özkanlar için mutlaka ara.

İzmir Bornova Çamdibi otomobil kiralama : Çamdibi için mutlaka ara.

İzmir Bornova Kazımdirik otomobil kiralama : Bornova Kazimdirik’teyiz.

İzmir Bornova Naldöken otomobil kiralama : Naldöken’e kadar uzandık.

İzmir Bornova Pınarbaşı otomobil kiralama : Pınarbaşı’na da  kadar uzandık.

İzmir Bornova Işıkkent otomobil kiralama : Işıkkent’e kadar hizmet veriyoruz.

İzmir Bornova Ege Üniversitesi otomobil kiralama : Işıkkent’e kadar hizmet veriyoruz.

İzmir Stadyum otomobil kiralama : Stadyum bölgesi bizden sorulur.

İzmir Halkapınar otomobil kiralama : Metrodan in bizi ara. Biz buradayız.

İzmir Eşrefpaşa otomobil kiralama : Eşrefpaşa’daysan hemen ara.

İzmir Seferihisar otomobil kiralama : Seferihisar‘daysan hemen ara.

İzmir Üçyol otomobil kiralama : Üçyol’a kiralık otomobil bizden sorulur.

İzmir Havaalanı otomobil kiralama : Havaalındaysan hemen ara.

İzmir Otogar otomobil kiralama : Havaalındaysan hemen ara.

İzmir Aliağa otomobil kiralama : Aliağa bizi sever.

İzmir Menemen otomobil kiralama : Menemenli bizi bilir.

İzmir Menderes otomobil kiralama : Menderesli ara bizi.

İzmir Torbalı otomobil kiralama : Torbalıysan anında ulaşalım.

İzmir Kemalpaşa otomobil kiralama : Kemalpaşa’ya kadar uzandık.

İzmir Bayındır otomobil kiralama : Bayındır’a kadar uzandık.

 

Comments (Yorum yapılmamış)

Comments (0):

Submit Your Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen ARA!
Open chat
1
Merhaba. Araç kiralamak mı istiyorsunuz? Whatsapp'dan bilgi almak için düğmeye tıklayın.