İzmir Otogar Araç Kiralama

İzmir otogar araç Kiralama

İzmir’in en iyi Otomobil kiralama hizmeti veren Umut Oto Kiralama, İzmir Otogar araç kiralama (İzmir Otobüs Terminali Araç Kiralama) hizmetiyle İzmir’e yeni gelen misafirlerimizi ve de İzmirlileri en son model araçlarla İzmir Otogarı’nda karşılayıp kiralık otomobil ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

İzmir Otogar araç kiralama hizmetimiz aynı zamanda İzmir otogar teslim araç kiralama hizmeti olup bize ulaştığınızda İzmir Otogarı‘ndan sizi kiralık araçlarımızla karşılıyoruz ve sizlere en iyi araçlarımızı teslim ediyoruz.   0541 971 30 67   Numaralı telefona  ulaşarak bizden araç kiralayabilirsiniz. 

İzmir Otogar araç kiralama

Hakkımızda…

Umut Oto Kiralama, 2013 yılında Konak’ta kurulmuş bir kaliteye verdiği önem ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla kısa zamanda yükselişe geçmiş sektörde hak ettiği yeri bulmuştur.  İzmir Otogar araç kiralama (İzmir Otobüs Terminali araç kiralama) hizmetini başarıyla sunan Umut Oto Kiralama’nın başlıca hizmetlerini kısaca hatırlatalım :

Güvenli  araç kiralama güvenilir marka : Umut Oto Kiralama size güvenli araç kiralamada en iyi firmalardan birisidir.  İzmir Otogar Termanili’nden alacağınız İzmir Otogar araç kiralama (İzmir Otobüs Terminali araç kiralama) hizmetinde bize rahatlıkla güvenebilirsiniz. İzmir’in en güvenilir araç kiralama firmalardanız.

Araç kiralamada en hızlısı : İzmir’in en hızlı araç kiralama firmalarından biri olan Umut Oto Kiralama, İzmir Otogar araç kiralama (İzmir Otobüs Terminali araç kiralama) hizmetinde de sizlere en hizmeti sunmaktan gurur duyar

Güler yüzlü hizmet : Otogar’da otobüsten iner inmez sizi güler yüzlü hizmetimizle karşılıyoruz.

Temiz ve konforlu araçlar:  Araçlarımız oldukça konforludur.  İzmir Otogar araç kiralama (İzmir Otobüs Terminali araç kiralama) hizmetinden oldukça memnun kalacaksınız.

Yol yardımı hizmeti: Umut Oto Kiralama’nın sunduğu yol yardımı yardımıyla yolda kalmanız imkansız…

İzmir otogar araç Kiralama

Havaalanı transfer hizmeti : Havalanı Transfer hizmetiyle sizi Adnan Menderes Havaalan’nın alarak sizi gideceğiniz yere güvenle ulaştırıyoruz.

Şoförlü araç hizmeti : İzmir Otogar araç kiralama (İzmir Otobüs Terminali araç kiralama) şoförlü olarak da sunmaktayız.

HGS hizmeti :  HGS hizmeti de veriyoruz.

Filo hizmeti : İzmir Otogar araç kiralama (İzmir Otobüs Terminali araç kiralama) hizmetinde ayrıca filo hizmeti veriyoruz.

Ek hizmetler:  İzmir Otogar’ından alacağınız hizmetimizde çocuk koltuğu, navigasyon cihazı gibi ek hizmetlerimiz mevcuttur.

Otomobillerimizi ve otomobil modellerimizi merak ediyorsanız kiralık araba için bakıyorsanız  mutlaka tıklayın :  https://umutotokiralama.com.tr/otomobillerimiz/

Telefon et Araç Kirala :

0541 971 30 67

 

İzmir Otogar Araç Kiralama Fiyatları

Otogar araç kiralama fiyatlarımız aracın cinsine, türüne ve de şoförlü şoförsüz oluşuna göre değişmektedir. Ayrıntılar için telefon ediniz.

İzmir Otogar Şoförlü Araç Kiralama 

Otogara şoförlü olarak araç vermekteyiz. Ayrıntılar için mutlaka telefon ediniz.

 

İzmir Otogar Oto Kiralama

Araç Kiralama Hakkında

Ulaşımın ve bir yerden bir gitmenin bin bir yolu vardır.  Teknolojik gelişmelerle birlikte yalnızca karayolu değil aynı zamanda havayolu ve denizyolu aracılığıyla da istenilen yere gitmek mümkün olmaktadır. Artan seçenekler doğrultusunda yola çıkarken kiralanan arabalar kullanılabilmektedir ki firmamız bu hususta kaliteli hizmeti müşterileriyle buluşturmaya özen göstermektedir. Araç kiralama piyasası günden güne geliştikçe seçenekler de çoğalmıştır. Dolayısıyla bireyler araç kiralarken seçici olabilmektedir. Herkesin önceliği farklı olmakta, bu da yapılan tercihlere yansımaktadır. Umut Oto Kiralama, Rent A Car sektördeki başarılı hizmetlerine yenilerini eklemek üzere çalışmalarına devam etmektedir.  İzmir Otogar araç kiralama (İzmir Otobüs Terminali araç kiralama) hizmetinde güvenin adresidir.

İzmir’in En İyi Araç Kiralama firması Umut Oto Kiralama

Umut Oto Kiralama’yı tercih eden müşterilerimiz dilerse en az kiralama süresi olan 24 saati tercih edebilmekte veya uzun dönem bir aracı kiralayarak kullanabilmektedir. Koşullar hakkında gerekli bilgiler web sayfamızda paylaşılmış olmakla birlikte daha detaylı malumat almayı düşünenler tarafımızla iletişime geçebilirler. Fiyat listesi de internet sitemiz bünyesine eklenmiştir. Böylelikle günün herhangi bir saatinde kiralama hizmetimizden faydalanmak mümkün olmaktadır. İzmir’de araba kiralama servisi olarak bulunan Umut Oto Kiralama bünyesinde her bütçeye uygun araca yer verilmektedir ki dizel araçlarda buna dâhildir. Firmamız müşterilerine hizmet kapsamında her an destek vermektedir. İletişim bilgileri üzerinden görüşme yapıldığı takdirde araçlarımız, fiyatlandırma ve kiralama koşullarına yönelik hususlarda merak edilen soruların cevapları yanıtlanmaktadır. Verdiğimiz İzmir Otogar araç kiralama (İzmir Otobüs Terminali araç kiralama) hizmetinde size en iyisini sunmayı borç biliriz.

İzmir’de Nereleri Gezmeli?

İzmir Otogar araç kiralama (İzmir Otobüs Terminali araç kiralama) hizmetimizi alarak Güzel İzmir şehrine gelen müşterilerimizin en çok sorduğu sorulardan biri de İzmir’de neleri gezmeli sorusudur. İşte İzmir’de gezilecek yerler:

 

1- İzmir Saat Kulesi

Otogar’dan İzmir’e gelince görmeniz gereken ilk yer Konak Meydanı olmalı. Umut Oto Kiralama’dan kiraladığınız aracınızdan indikten sonra göreceğiniz ilk yerlerden biridir Konak Meydanı . Yürüyerek gezilecek birçok yere de yakın. İzmir’in kalbi meydan her daim hareketli ve kalabalık. İzmir Saat Kulesi, 1901’de İzmirlilerin Padişah II. Abdülhamid’e tahta çıkışının 25. yılı armağanı olarak yaptırılmış. 25 metre boyundaki 4 çeşmeli kulenin saati ise Alman İmparatoru II. Wilhelm’in hediyesi.

Saat yapım tarihinden bugüne kadar hiç durmadan çalışıyor.

2. İzmir Arkeoloji ve Etnografya Müzesi

Arkeoloji Müzesi ile Etnografya Müzesi, Konak’ta Körfez’e nazır Bahribaba Parkı içinde, ulaşılabilirlik açısından oldukça kolay bir yerde.

Bayraklı (Smyrna), Efes, Bergama, Milet, Klazomenai, Teos ve İasos gibi Ege’nin antik yerlerindeki kazılardan çıkarılan eserler İzmir Arkeoloji Müzesinde Batı Anadolu tarihine ışık tutuyor. ‘Bronz Koşan Atlet Heykeli’ ile birlikte ‘Bronz Demeter Heykeli’ müzenin en ilgi çeken eserlerinden. Roma Dönemi’ne tarihlenen mermer ‘Androklos Heykeli’nin’ ise Efes’in kurucusu Androklos’a ait olduğunun düşünülüyor.

 

3. Kemeraltı Çarşısı

İzmir’in kalbi Kemeraltı, Umut Oto Kiralama’dan İzmir Otogar araç kiralama (İzmir Otobüs Terminali araç kiralama) hizmeti alarak şehrimize geldiğinizde görmeniz gereken ilk yerlerden bir tanesi. Şehrin tarihi, kültürel ve mimari öğeleri, hanları, hamamları, camileri ve eski İzmir evleriyle eski şehir dokusunu yaşatan bir semt burası. Geçmişte Şadırvanaltı Cami ve Havra Sokağı arasında uzanan  sokakların üstü örtülü olduğundan Kemeraltı adını buradan alıyor.

İzmir’in en eski ve hala ayakta olan oteli Yeni ŞükranMilli Kütüphane, Devlet ve Opera Balesi, Tarihi Kemeraltı Çarşısı’nın içinde. Kemeraltı’nın önemli tarihî yerlerinden Kızlarağası Hanı‘nı başlıbaşına bir hazine. Üst katına çıkın, antika dükkanlarına, sahaflara, plakçılara ve diğer dükkânları gezin. Uzun ve keyifli bir gezintiden sonra hanın avlusunda, kumda fincanda pişirilen kahveyi yudumlamak bir İzmir gezisi klasiği ve kaçırılmayacak bir fırsat.

4. Agora

Umut Oto Kiralama’dan İzmir Otogar araç kiralama (İzmir Otobüs Terminali araç kiralama) hizmeti alarak gezintiye çıktığınızda  görmeniz gereken en önemli yerlerden birisi de Agora antik kenti.

İzmir’in antik ismi Smyrna. MÖ 4 y.y’da Büyük İskender zamanında şehir antik dönemdeki Smyrna’dan Kadifekale’nin kuzey yamacına taşındı. Toprak altındaki varlığı ancak 1927’de keşfedilen Agora, yüzyıllardır yarı açıkta duran bazı mermer sütunların ilgi çekmesi ve kazı başlanması sonucu ortaya çıkarılmış.

Şu anda sergilenen kalıntılar MS 178 depreminden sonra İmparator Marcus Aurelius’un destekleriyle yeniden inşa edilen Roma Dönemi Agorasına ait. Antik bölgeden çıkarılan önemli eserler İzmir Arkeoloji Müzesi’nde sergileniyor.

5. Kadifekale

Agora ve Kadifele arasını yürüyerek gitmek oldukça zor. Umut Oto Kiralama’dan İzmir Otogar araç kiralama hizmetini aldığınızda aracınızı kullanarak gitmeniz gereken yerlerdendir Kadifekale. Şehri tepeden gören kale efsaneye göre Büyük İskender’in rüyasında gördüğü iki Nemesis (koruyucu ruhlar), kendisinden yeni İzmir (Smyrna) kentini uyuduğu tepenin eteklerinde kurmasını ister. Pagos Tepesi’nde yeniden kurulan Smyrna, döneminin en büyük şehirleri Efes ve İskenderiye  yarışacak düzeyde gelişir. Bugün Kadifekale gecekondularla çok dar bir alana sıkıştırılmış olsa bile hâlâ manzarasının görkeminden bir şey yitirmiş değil.

Kale çevresi bugün modern yerleşim yerleri ile çevrili olmasına rağmen Helenistik ve Roma dönemine ait sur duvarları görülebiliyor. Kale içerisinde Bizans Döneminden kalma kemerli büyük bir sarnıç ve bir mescit kalıntısı var. Kadifekale’nin girişindeki İzmir Körfezi manzaralı kahvehanede çay içmeyi unutmayın.

6. Aziz Voukolos Kilisesi 

Kiraladığınız araçla Basmane’ye gelerek görmeniz gereken tarihi yapılardan biridir bu kiliseyi ziyaret etmek.  St. Boukolos’un (Aziz Vukolos, Aziz Ayavukla) adına yapılmış Aziz Vukolos Kilisesi, Rum kesiminin nüfusunun yoğun olduğu dönemin bir eseri. Misyonunu 1922’ye kadar sürdüren yapı, cemaatinin İzmir’den ayrılması üzerine yıllarca terk edilmiş. 1924 ‘te Atatürk’ün isteği üzerine Asar-ı Atika Müzesi’ne dönüştürülmüş, yani zamanın arkeoloji müzesi.

7. Radyo ve Demokrasi Müzesi

Basmane Garı yönüne yürüme mesafesiyle 5- 10dakika ilerlediğinizde karşınıza Konak Belediyesi’ne ait Radyo ve Demokrasi Müzesi çıkıyor. Çok fazla zamanınızı almadan görebileceğiniz ilginç bir müze. Siyasi ve tarihi müzeler kategorisinde Avrupa’nın en iyi 16 müzesi arasında yer alıyor. Basmane semtinde yer alan müzede, radyoların sergilendiği ve ortada interaktif bölümün yer aldığı, 6 galeri var.

8. St. Polycarp Kilisesi

İzmir, geçmişte farklı cemaat ve dinlerin yan yana ve uyum içinde yaşadıkları bir şehirdi. Bugün İzmir’in renkli kültür mozaiği sona ermiş gibi olsa da geride az da olsa bir şeyler kalmış. Bunlarda biri de İzmir’in Koruyucu Aziz’i Aziz Polikarp adına adanan St. Polycarp Kilisesi. Osmanlı İmparatoru Sultan Süleyman’ın izni ve Fransa Kralı 13. Louis’in iradesi ile 1625’te inşa edilmiş.

İzmir Otogar Otomobil Kiralama

9. Pasaport İskelesi ve Cumhuriyet Meydanı

Pasaport Vapur İskelesi deniz kenarında bir mola verebileceğiniz en güzel yerlerden. Pasaport rıhtımında, İzmir Körfezi manzarası eşliğinde çay, kahve ve nargile içmek tavla oynamak bir ritüel sanki. İzmir’in en eski gümrük binalarından biri olan Pasaport Vapur İskelesi, bugün körfez içi yolcu taşımacılığında kullanılıyor. Alsancak, Göztepe, Konak, Bostanlı ve Karşıyaka yönlerine vapur seferlerinin yapıldığı iskele aynı zamanda İzmir’de gün batımının en güzel izlendiği yerlerden. Kiraladığınız otomobille burayı mutlaka gezin.

10. İzmir Kordon Boyu

İzmir Otogar rent a car / İzmir otogar araba kiralama hizmetimizle Türkiye’nin neresinden gelmiş olursanız olun  görmeniz gereken en önemli yerlerden İzmir Kordon Boyu’dur. Umut Oto Kiralama’dan İzmir Otogar araç kiralama hizmetini alarak kiraladığınız araçla Pasaport’tan yola çıkarak Kordon Boyuna ulaşın İzmir’in keyfini çıkarın.

Cumhuriyet Meydanı’ndan başlayıp İzmir Limanı’na kadar uzayan sahil şeridi Kordon, eğlence ve kültürel faaliyetlerin yoğunlaştığı en keyifli yerlerinden. Şiir ve şarkılara konu olmuş Kordon’da çimenlere yayılıp, görebileceğiniz en güzel gün batımlarından birine kendinizi hazırlayın. İzmir ruhunu en iyi yaşatan yerlerin başındaki Kordon, akşam yemekleri için şahane bir yer. Kordon boyunca Keyifli sofralar sunan pek çok restoran var. İzmirliler gece eğlencesini sever, o yüzden akşamları iyi mekanlarda yer bulmak zor olabilir. Gündoğdu Meydanı‘ndaki Atatürk Müzesi ve Kordon’da yer alan Arkas Sanat Merkezi’n görmeniz gereken önemli yerler.

İzmir Otogar araç kiralama

11. Kıbrıs Şehitleri Caddesi

Umut Oto Kiralama’dan İzmir Otogar araç kiralama / İzmir Otogar rent a car hizmetini alarak gezip görmeniz gereken yerlerden biri de Alsancak ve Kıbrıs şehitleri caddesidir. Kordon’un arka paralelinde yer alan Kıbrıs Şehitleri Caddesi, şehrin en hareketli bölgelerinden biri. İstanbul’un İstiklal Caddesi’ne benzetilir genelde. Bu sokağın sağında ve solunda uzayan ara caddeler son 10 yıldır çok hızlı bir değişim geçirdi. Burada her türlü mekâna rastlayabilirsiniz.

12. İzmir Tarihi Asansör

İzmir Otogar araç kiralama / İzmir otogar araba kiralama firması olan Umut Oto Kiralama’dan aldığınız araçla görmeniz gereken yerlerden biri de  Tarihi Asansör, 1900’lü yıllarda Musevilerin yoğun olarak yaşadığı semt Karataş’ta bulunuyor. Asansör, 1907’de iki sokak arasındaki 58 metrelik kot farkını rahatça çıkabilmek için inşa edilmiş. Öncesinde Halil Rıfat Paşa semtine çıkabilmek için 155 basamaklı merdivenler kullanılıyordu. İş adamı Nesim Levi, ulaşımı kolaylaştırmak için asansörü yaptırmış.

İzmir Asansör’ün hemen altında  bulunan Dario Moreno Sokağı, İzmir’in en şirin sokaklarından biri. İzmir’in deniz kokan sokaklarından başlayan trajik hayatı Fransa’nın Cannes şehrine ve Beyazperde’ye kadar uzayan müzisyen ve oyuncu Dario Moreno’nun bir ara yaşadığı ev yenilenerek Dario Moreno Sanat Merkezi olarak şehre kazandırıldı.

13. İzmir Doğal Yaşam Parkı

İzmir Otogar araç kiralama/ İzmir otogar rent a car hizmetini bizden alarak Avrupa’nın sayılı hayvanat bahçeleri arasında İzmir Doğal Yaşam Parkı, doğaya ve hayvanlara olan özleminizi gidermek için görmeniz gereken yerlerden. Çiğli Sasalı’da 2008’de hizmete giren park, 425 bin metrekare yeşil alanda, 130 tür ve 1500 yaban hayvanına ev sahipliği yapıyor.

Çocuklar için hazırlanan özel bölümde parkta yaşayan hayvanların yavruları yakından görülebiliyor. Ayrıca 3,000 kadar ağaç ve 250 farklı bitki türü de var. Yağmur ormanlarının atmosferini ve canlı çeşitliliğini hissedebileceğiniz Tropik Merkez özel bir yere sahip. Türkiye’nin ilk Doğal Yaşam Parkı olan İzmir Doğal Yaşam Parkı, mutlaka İzmir gezilecek yerler listenizde olsun. İzmir Kuş Cenneti ise 2 km kadar ötenizde yer alıyor. Vaktiniz varsa İzmir Otogar araç kiralama/ İzmir otogar rent a car/ İzmir otogar araba kirlama firması olan Umut Oto Kiralama ile kiraladığınız aracınızla mutlaka uğrayın…

İzmir otogar araç kiralama / İzmir otogar rent a car / İzmir otogar araba kiralama hizmetiyle ilgili diğer linkler :


İzmir araç kiralama : İzmir’in neresinde olursanız olun size en iyi aracı biz ulaştırıyoruz.

İzmir otogar araç kiralama : İzmir Otogar araç biz veriyoruz.

İzmir Otogar Teslim araç kiralamaİzmir Otogar teslim araçlar bizden sorulur. 

Işıkkent araç kiralama : Yeşilova araç kiralama lideriz.

Yeşilova araç kiralama : Yeşilova araç kiralama lideriz.

Bornova araç kiralama : Bornova’da araç kiralayacaksan mutlaka ara.

Konak araç kiralama : Konak semtinin her yerindeyiz. Ara aracını kirala…

Karşıyaka araç kiralama : Konak semtinin her yerindeyiz. Ara aracını kirala…

Buca araç kiralama : Buca’nın her semti bizden sorulur….

Alsancak araç kiralama : Alsancak’ın her yerindeyiz.

Balçova araç kiralama : Balçova bizden sorulur…

Güzelyalı araç kiralama : Güzelyalı Semtine araçları biz veriyoruz…

Hatay araç kiralama : Hatay semti için ara…

Üçyol araç kiralama : Üçyol’a beş dakika mesafedeyiz…

Göztepe araç kiralama : Göztepe’ye biz araç veriyoruz.

Balçova araç kiralama : Balçova bizden sorulur…

Adnan Menderes Havalimanı araç kiralamaAdnan Menderes Havalimanı’na kadar araçlarınızı gönderiyoruz. 

Menemen araç kiralama : Menemen araç kiralama firmasıyız…

Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir