İzmir Araç Kiralama


İzmir Araç Kiralama / İzmir Oto Kiralama / İzmir Rent A Car

İzmir’in en iyi Otomobil kiralama hizmeti veren Umut Oto Kiralama, İzmir’e gelip İzmir araç kiralama hizmetinden faydalanacak müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi borç bilir.

İzmir araç kiralama  hizmeti için bize telefon ettiğinizde  sizi kiralık araçlarımızla karşılıyoruz ve sizlere en iyi araçlarımızı teslim ediyoruz.   0541 971 30 67   Numaralı telefonu arayarak bizden araç kiralayabilirsiniz. 

İzmir Otogar araç kiralama

Hakkımızda…

Umut Oto Kiralama, 2013 yılında Konak’ta kurulmuş bir kaliteye verdiği önem ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla kısa zamanda yükselişe geçmiş sektörde hak ettiği yeri bulmuştur.  İzmir araç kiralama / İzmir rent a car / İzmir oto kiralama hizmetini başarıyla sunan Umut Oto Kiralama’nın başlıca hizmetlerini kısaca hatırlatalım :

Güvenli  araç kiralama : Umut Oto Kiralama size güvenli araç kiralamada en iyi firmalardan birisidir.  İzmir araç kiralama / İzmir rent a car hizmetini İzmir’in neresinde olursa olsun en iyi en güvenilir şekilde alırsınız. Umut Oto Kiralama güven demektir.

Araç kiralamada en hızlısı : İzmir’in en hızlı araç kiralama firmalarından biri olan Umut Oto Kiralama, İzmir araç kiralama hizmetinde sizlere en iyi en hızlı hizmeti sunmaktan gurur duyar.

Güler yüzlü hizmet :  İzmir araç kiralama hizmetinde güler yüzlü hizmet anlayışımızı oldukça beğeneceksiniz.

Temiz ve konforlu araçlar:  Araçlarımız oldukça konforludur. Bizden İzmir araç kiralama hizmet aldığınıza oldukça memnun kalacaksınız.

Yol yardımı hizmeti:  Sunduğumuz yol yardımı hizmetiyle yolda kalmazsınız.

Havaalanı transfer hizmeti : İzmir araç kiralama / İzmir oto kiralama hizmetinde havalanı Transfer hizmetiyle sizi Adnan Menderes Havaalan’nın alarak sizi gideceğiniz yere güvenle ulaştırıyoruz.

Şoförlü araç hizmeti :  Sunduğumuz İzmir araç kiralama hizmeti şoförlü olarak da sunmaktayız.

HGS hizmeti :  HGS hizmeti de veriyoruz. Verdiğimiz HGS hizmetimizle güven içinde köprülerden ve otoyollardan geçersiniz.

Filo hizmeti : İzmir araç kiralama hizmetinde ayrıca filo hizmeti veriyoruz.

Ek hizmetler:  İzmir Otogar’ından alacağınız hizmetimizde çocuk koltuğu, navigasyon cihazı gibi ek hizmetlerimiz mevcuttur.

Otomobillerimizi ve otomobil modellerimizi merak ediyorsanız kiralık araba için bakıyorsanız  mutlaka tıklayın :  https://umutotokiralama.com.tr/otomobillerimiz/

Telefon et Araç Kirala :

0541 971 30 67

 

İzmir Araç Kiralama Tanıtım Videosu

https://youtu.be/Imdf4iLbUmY

Araç Kiralama Hakkında Kısa Bilgi

Teknolojik gelişmelerle birlikte yalnızca karayolu değil aynı zamanda havayolu ve denizyolu aracılığıyla da istenilen yere gitmek mümkün olmaktadır. Artan seçenekler doğrultusunda yola çıkarken kiralanan arabalar kullanılabilmektedir ki firmamız bu hususta kaliteli hizmeti müşterileriyle buluşturmaya özen göstermektedir. Araç kiralama piyasası günden güne geliştikçe seçenekler de çoğalmıştır. Dolayısıyla bireyler araç kiralarken seçici olabilmektedir. Herkesin önceliği farklı olmakta, bu da yapılan tercihlere yansımaktadır. Umut Oto Kiralama, Rent A Car sektördeki başarılı hizmetlerine yenilerini eklemek üzere çalışmalarına devam etmektedir.  İzmir araç kiralama hizmetinde güvenin adresidir.

İzmir Araç Kiralama

İzmir araç kiralama hiç bu kadar olay olmadı!

İzmir Türkiye’nin en büyük şehirlerde. İzmir’de gezintiye çıkmak için pek çok kişi araba kiralamayı tercih etmektedir. İzmir’de otomobil kiralamak için en iyi İzmir araç kiralama firmalarından olan Umut Oto Kiralama sayesinde araç kiralama oldukça kolay.

İzmir ucuz araç kiralama konusunda size yardımcı olacak olan firmamızın müşteri hizmetlerine ulaşmak için yapmanız gereken sitemizin müşteri hizmetlerine çevrimiçi mesaj göndermek ve bunun yanında 0541 971 30 67   telefonu aramaktır. Müşteri hizmetlerimize günün her saati ulaşmanız mümkündür. Hem hızlı, hem kolay hem de güvenli rezervasyon olanağı sunan sitemiz aracılığı ile İzmir araç kiralama konusunda size yardımcı olan firmamız aynı zamanda havalimanına transfer konusunda da avantaj sağlamaktadır. Araçlarımızın her birinin Rent A Car kaskosu bulunmaktadır. Bunun yanında isteyen kişilere aracın yanında navigasyon da verilmektedir. İzmir araç kiralama ‘da bizi rahatlıkla tercih edebilirsiniz.


Otomobil kiralamak gerçek bir ihtiyaç!

İzmir araç kiralamaOtomobil kiralamak oldukça çok insanın sık çok yaptığı bir iştir ama genel olarak bir şehre yabancı olan kişiler o şehre geldiklerinde rahat gezebilmek için vasıta kiralamayı tercih eder. Genellikle tarihsel ve tabiat güzellikleri bol olan illerde dolaşmak elbette daha iyidir. İzmir bu şehirlerden bir tanesidir. Genellikle pek çok aşırı kişi tarafından gezilmek istenen Konak Saat Kulesi, Tarihi Asansör ve İzmir ilçelerindeki Efes antik kenti gerçekten görülmeye değer yerlerdir. Ayrıca turistik yerleri de yoğun şekilde fazladır. Çeşme ve bunun gibi bölgelere yakındır. Bu tür ilçeler arası sürekli gidip gelmek araç ihtiyacını da yaratmaktadır. Yani araba kiralama İzmir civarında yaşayan birçok insanın sık sık başvurduğu bir yöntemdir. Bu konu hakkında dikkat edilmesi gereken en mühim şey  İzmir araç kiralama / İzmir rent a car / İzmir oto kiralama firmaları arasından bu işi en uzman biçimde yapan, en kaliteli olan firmaları seçmek olacaktır. Ekseriyetle arabanın belgelerini istemeniz en doğrusudur ve arabanın öncelikle ruhsatı olup olmadığını öğrenmeniz ilerde problem yaşamamanız için faydalı olacaktır. Bu manada değerlendirildiğinde araba kiralama İzmir şehrinde oldukça çok şirket vasıtası ile kuralları ile yapılsa da bazı kurumlar, türlü sahtekarlık yapabilmektedir. Örneğin aracın arızası bulunmaktadır fakat bu bozukluk size söylenmemiştir. Dolayısıyla siz vasıtayı kullanır, seyahat edersiniz. fakat döndüğünüzde karşınızda yüklü bir fatura görürsünüz. Bunun ne olduğunu sorsanız size araçta önceden de bulunan ama size söylenmeyen bir arızanın mevcut bulunduğu ve bunu sizin yaptığınız belirtilir. Genelde İzmir otomobil kiralama işletmelerinin çok fazla yoğun yapmadığı bir hal olsa da bu durumla karşılaşmamak için aracı her zaman denemelisiniz. Arabanın bütün yerlerini tek tek kontrol etmeniz gerekmektedir. Bu manada İzmir araç kiralama sektöründe İzmir ilinde de öteki şehirlerde bulunduğu benzeri riskli bir durumdur. Arızalı aracı kiraladığınız da aracın arızası yaşamınızı kaybetmenize bile sebep olabilmekte. Genel olarak araba kiralama İzmir ilindekilerin değil de şehir dışından gelenlerin ilgi ettiği bir uygulama olduğu için birçok kişi yabancıları aldatma yollarının daha basit olduğunu düşünürler. Yukarıda saydığımız bu olumsuzlukları Umut Oto Kiralama’da yaşamazsınız. Güvenle araç kiralayarak istediğiniz her yere kolayca ulaşırsınız…

Araç kiralama süreçleri giderek daha kolay ve konforlu hale geliyor. Rent a car şirketlerinin daha fazla müşteri memnuniyeti odaklı olmak üzere eğitime yatırım yapmaları bu sonucu doğuruyor. Artık Türkiye’de rent a car hizmeti eskiye oranla çok daha profesyonel bir biçimde yapılıyor. Dolayısıyla seyahatlerde ya da günlük hayatta bir otomobil satın almaktansa kısa dönem için ya da uzun dönem için oto kiralama yapmak bazen çok daha avantajlı olabiliyor. Peki, hangi durumlarda oto kiralama daha avantajlı?

Araç Kiralamanın Avantajları Neler?

  1. Uzun ya da kısa dönem fark etmeksizin net olarak söyleyebiliriz ki; araç kiralama yapmanın araba almaya göre avantajı avantajı vergi yükünün olmamasıdır. ÖTV ya da MTV yükü olmadan, periyodik olarak ÖTV ve MTV taksidi ödeme dönemlerinin stresini yaşamadan araç kullanmanın konforunu yaşatır.
  2. Kasko, Trafik Sigortası gibi işlemler de zaten rent a car şirketi tarafından yapılacağı için bu süreci de düşünmek zorunda kalmazsınız.

Buraya kadar anlattıklarımız özellikle uzun dönem kiralamada kullanıcıya fayda sağlayan avantajlardır. Ancak elbette söylemek gerekir ki, bu kalemler bir parça kiralık aracın fiyatına yansıyabilir. Ancak araç arıza sorunlarıyla boğuşmamak, yolda kalan araç için endişe etmemek, dilerseniz yıl içinde araç değişikliliği yapabilmek, farklı markaları ve modelleri deneyimleyebilmek, ihtiyaca göre araç kullanabilmek kesinlikle sürüş keyfini ve yaşam konforunu arttıran avantajlardır. İzmir araç kiralama firması olarak size her türlü konforu sunmayı vaat ediyoruz.

Kimler Araba Almak Yerine Oto Kiralama Yapmalı?

Araba almak mı yoksa araç kiralamak mı daha mantıklı? Kimler sunduğumuz  İzmir araç kiralama / İzmir Rent A Car hizmetinden faydalanmalı?

  1. Eğer işe servisle gidiyor, sadece hafta sonu gezileri için yılda belki de bir kaç gün araba ihtiyacınız varsa, araç alıp onun vergileri, sigorta işlemleri, park yeri sorunu ve lastik değişim dönemleri ile strese girmek yerine yılın istediğiniz zamanında istediğiniz aracı kiralamanız çok mantıklıdır.
  2.  Sadece yaz mevsiminde yazlık evinin olduğu bölgeye gittiğinde arabaya ihtiyaç duyan bir emekli çift için yazın 4 ayı bagaj hacmi geniş konforlu bir otomobil kiralamanın maliyeti, yıl boyunca vergilerini, sigortasını ve diğer masraflarını karşıladığı bir araca göre çok daha az olacaktır.

Bu örneklere benzer durumlar için kiralanan araçların oldukça yeni olacağı, markaların son model araçları olacağı gerçeği de var. Üstelik mevcut duruma göre yani ihtiyaca göre araç seçebileceğiniz için konfor hissi daha fazla olacak. Oysa kendi aracınız, ancak ona ayıracağınız bütçeye uygun olacaktır.  İzmir araç kiralama hizmetimiz için uyun fiyatları araçları sitemizden bulabilirsiniz…

İzmir araç kiralama

Araç kiralama Kaskosu ne işe yarar?

Rent a car (araç kiralama) kaskoları, ticari amaçlı kullanılan araçlar için yapılan kasko türüdür. Olası kaza durumunda kendi aracınızda olan hasarları karşılamak ve mağduriyetlerini gidermek amacı taşıyıp, poliçeye göre teminatları farklılıklar göstermektedir. Rent A Car kaskoları teminatlarına göre çekici hizmeti ve kaza başına ödeme tutarları değişmektedir.

KASKO NE İŞE YARAR?

Araç kiralama hizmetinde kasko, olası kaza veya hasar durumunda araçla ilgi tazminatların ödenmesini yapar. Bir nevi garanti hizmetidir. Zorunlu trafik sigortası ise çift taraflı kaza durumlarında karşı taraftaki aracın mağduriyetini gidermek için ödeme yapar.

ARAÇ KİRALAMA KASKOSUNUN FARKI NEDİR?

Araç Kiralama kaskoları bireysel kaskolara göre daha ne yazık ki yüksek maliyetlidir. Bunun nedeni de araç kullanıcısı sabit olmadığı için riskin daha fazla olmasıdır. Rent a car kaskoları da bireysel kaskolar gibi poliçelerde kaza, maddi ve manevi hasarlarda değişken teminat bedelleri uygulanmaktadır. İzmir araç kiralama hizmetinde kaskoyla ilgili gerekli bilgileri bize telefon ederek alabilirsiniz :  0541 971 30 67 

KASKONUN DEVREYE GİRMESİ İÇİN HANGİ ŞARTLAR GEREKLİDİR?

Temel şartlar şu şekildedir:

– Kullanıcının ehliyeti olmalı ve şoförün herhangi cezadan ötürü ehliyeti kullanılamaz durumda olmaması gerekir

–  Sürücü alkol ya da herhangi bir uyarıcı – uyuşturucu maddenin etkisinde olmamalıdır.

– Sözleşmede yazan kişi aracı kullanmalıdır.

– Kaza tutanağı tutulmalı, gereken durumlarda jandarma ve polis kaza tutanağı da tutulmalıdır.

ARAÇ KİRALAMA KASKO POLİÇESİ YOL YARDIM VE ÇEKİCİ HİZMETİ BARINDIRIR MI?

Rent a car kasko poliçesi kesilen araçta, poliçe kapsamına göre değişkenlik göstermekle birlikte, çekme ve çekilme işlemleri muafiyetsiz olarak yararlanabilmektedir. Ayrıca, poliçe dahilinde varsa, aracın kazası veya arızalanması durumunda yol yardım hizmetinden ücretsiz olarak yararlanılabilinir.  Kiraladığınız araca ful kasko yaptırmanız halinde yol yardım hizmetini de dahil olarak almış olursunuz ve bu sayede tatsız sürprizlere de hazırlıksız yakalanmazsınız. Umut Oto Kiralama İzmir araç kiralama hizmetiyle kiralayacağınız her türlü araçta size güven verir…

İzmir araç kiralama

İzmir araç kiralama da araç kiralarken aranan şartlar nelerdir?

Sürücü yaşı 

Sigorta şartları gereği ekonomik bir araç kiralayabilmek için en az 21 yaşında olmanız gerekir.

Ehliyet 

Ekonomik, orta sınıf ya da üst sınıf bir araç kiralamak isteyenler en az 2 yıllık ehliyete sahip olmaları  gerekiyor.

Ek sürücü

Kiralanan herhangi bir araç birden fazla kişi tarafından kullanılabilir. İkinci ya da ek sürücünün kiralama öncesinde mutlaka bildirilmiş olması ve kiralama kontratına işlenmesi gerekir.Bu sayede ek sürücü de kasko sigortası kapsamına alınmış olur. Ek sürücünün de doğal olarak ana sürücü için belirtilen yaş ve ehliyet kriterlerine uyması gerekir.

Ödeme yöntemleri 

İzmir araç kiralama da kiralayacağınız araç için dilerseniz kredi kartlı dilerseniz kredi kartsız ödeme yapabilirsiniz.

İzmir’de Nereleri Gezmeli?

İzmir araç kiralama hizmetinden araç kiralyıp İzmir’de nerede gezmeli diyebilirsiniz. İzmir, sıcak insanları ve fuarları ile de dikkat çeken sahile kıyısı olan bir liman şehridir. Ege denizine kıyısı olmanın verdiği avantajı en iyi şekilde kulanan İzmir şehri, güzel plajları, turistik mekanları, sanatsal etkinlik ve konserlerle hem yaşamak hem de turist olarak gezmek için ender şehirlerden biridir. İklim olarak yazları aşırı sıcakların yaşanmadığı kışlarında aşırı soğuk olmadığı termal bir iklimdir.

İzmir, bizden İzmir araç kiralama hizmetini alıp aracıyla hafta sonu şehir kaçamağı veya tatil yapmak isteyenler için tercih edilebilecek en güzel seçenektir. İzmir’i hedef belirlemeksizin gezmek, uzun palmiye ağaları altında yürüyerek şehri turlamak elbette bir seçenektir.  İster araçlı ister araçsız İzmir’de nelere gideriz kısaca görelim

İzmir Konak Meydanı

İzmir araç kiralama / İzmir oto kiralama hizmetini alıp kiraladığınız araçla otogardan yaklaşık 1saatlik mesefade bulunan ve İzmir’in merkezi olan İzmir Konak Meydanı İzmir’e seyahat etmek isteyenlerin ilk  gezmeleri gereken  yer Konak meydanıdır. Turistik mekanların birçoğu bu meydanda toplanmaktadır. İzmir’in saat kulesi, sahil boyunca uzanan kordon boyu, Konak Yalı Cami, birçok hediyelik eşyanın satıldığı Kemeraltı çarşısı, sanatseverler için İzmir Resim ve Heykel Müzesi, Basmane Tren Garı, İzmir Atatürk Evi ve Müzesi gibi görülmesi gereken yerler İzmir Konakta yer almaktadır.

İzmir Saat Kulesi

İzmir denilince Saat Kulesi, saat kulesi denilince İzmir akla gelmektedir. Saat Kulesi 1901 yılında Padişah Abdülhamit’in tahta çıkmasının 25. yıl olması sebebiyle ona ithafen Sadrazam Mehmet Sait Paşa’nın önderliğinde Fransız mimar tarafından yapılan tarihi bir kuledir. Bu kule 25 metre boyunda ve dört çeşmeye sahiptir. Taş işçilikteki ince detaylar ve mimari yapısı saat kulesini önemli bir gezi noktası yapmaktadır.

İzmir araç kiralama

 

Konak Yalı Cami

Konak Meydanı ile özdeşleşen Camii, bazı kaynaklar 1700’lü yılların ortalarında inşa edildiği ve yaptıran kişinin Ayşe Hatun olduğuna işaret etmektedir.  Cami Saat kulesinin hemen yakınında bulunmaktadır.

Konak İskelesi

İzmir Karşıyaka’ya giden Vapurların yolcu aldığı yer olan bu iskele görülmesi gereken tarihi bir iskeledir.

Tarihi Asansör

1907 senesinde Yahudi işadamı Nesai Levi Bayraklı tarafından 55 metre yükseklikte bulunan Halil Rıfat Paşa Caddesine çıkmayı kolaylaştırmak için yaptırılmıştır.

İzmir Enternasyonal Fuarı

Basmane semtinde yer alan fuara ister İzmir araç kiralama hizmetinden yararlanarak aldığınız araçla isterseniz de yürüyerek gidebilirsiniz. İzmir Fuarı, yerli ve yabancı pek çok sanatçının konser verdiği, müzikallerin gerçekleştirildiği, tiyatro gösterilerinin yapıldığı bir merkezdir. İzmir Fuarında kişilerin nefes alabileceği bir park ve içerisinde yürüyüş alanları bulunmaktadır.

Radyo ve Demokrasi Müzesi

Basmane içinde bulunan bu müze Pazar ve Pazartesi dışında sabah 9 akşam 17 saatleri arasında her gün ziyaretçi kabul etmektedir. Bu müzede çok fazla miktarda radyo görmek mümkündür.

Tarihi Kemeraltı Çarşısı 

İzmir’in Konak meydanının hemen yanında bulunan Tarihi Kemeraltı çarşısı. Her zaman kalabalık olan bu çarşıda uygun kıyafet satın almak, arkadaşlarınıza hediyelik bir şeyler almak için İzmir’de gezilecek yerler kategorisinde yer alan güzel bir mekandır. İzmir Araç kiralama

Kızlarağası Hanı

Çay ve kahve keyfi yapmak için Kemeraltı çarşısının içinde yer alan Kızlarağası Hanı önemli bir dinlence noktasıdır. Burada kahvenizi yudumlarken hediyelik birkaç bir şey almaktan kendinizi alamayabilirsiniz. Kumda kahveyi unutmayın

Dario Moreno Sokağı

İzmir araç kiralama hizmetini alıp kiralıdığınız araçla gidebileceğiniz merkeze yarım mesafede bulunan  tarihi asansör binasına giderken içerisinden geçmiş olduğunuz sokağın ismi Dario Moreno sokağıdır. Dar bir sokak olan Dario Moreno, 1921 yılında İzmir’de doğan Musevi asıllı ünlü gitarist Dario Moreno isminden gelmektedir. Dario Moreno sokağında ilerlerken hem sağ hem de sol tarafta bulunan tarihi ihtişamlı Rum evlerini seyre dalabilir, tarihi güzellikleri içinize çekip rüyalara dalabilirsiniz.

Saint Polycarp Kilisesi

Aziz Yuhanna’nın öğrencisi olan İzmir Piskoposu St. Polikarp’a adına 1625 yılında yapılmış bir klisedir. Kilisede Fransız ressam Raymond Pere, Polikarp’ın hayatını kilise duvarına yaptığı resimlerle Polikarp’ın hayatının ölümsüzleşmesini sağlamıştır.

Key Museum

İzmir araç kiralama hizmetini alıp kiralıdığınız araçla gidebileceğiniz İzmir’e yaklaşık 46 km mesafede bulunan Torbalı ilçesinde yer alan özel otomobil koleksiyonlarının yer aldığı müzedir. 2015 yılında açılan otomobil müzesi, 130 otomobil koleksiyonu ve 40 motosikleti bir arada bulunduran 7. 000 metrekarelik bir alana kurulu Türkiye’nin en büyük otomobil müzesi konumundadır.

Ege Üniversitesi Botanik Bahçesi

Canlı ve cansız birçok bitkiyi bir arada görmek isterseniz mutlaka uğramanız gereken yer Ege Üniversitesi Botanik ve Herbaryum Merkezidir.


İzmir araç kiralama

İzmir Kordon Boyu

İzmir’in kalabalık ortamından sıyrılmak ve günün stresini üzerinizden atmak için mutlaka uğramanız gereken mekân Kordon boyudur.Gün batımını çimlerin üzerine serilerek manzarayı izleyebilir mevsimine göre bulunan seyyar satıcılarla ağzınızı tatlandırabilirsiniz. Bisiklet kiralama hizmeti de kordon boyunun en büyük artısıdır.

İzmir Doğal Yaşam Parkı

Doğal yaşam parkı İzmir Merkeze bir saatlik mesafede ve şehir içi belediye otobüsleriyle gitmek oldukça yorucu. Bu yüzden İzmir araç kiralama hizmetinden kiraladığınız araçla gidilmesi gereken Doğal Yaşam Parkı, Avrupa’nın en büyük doğal yaşam parklarından biri olan ve Çiğli’de yer alan park, pek çok canlıya ev sahipliği yapıyor. Çeşitli hayvanları burada en rahat ve doğal ortamlarında görebilirsiniz.

İzmir Kuş Cenneti

İzmir’in doğal güzellikleri arasında yer alan İzmir Kuş Cenneti yine İzmir araç kiralama hizmetinden kiraladığınız araçla gidilmesi gereken yerlerden. İki yüzün üzerinde kuş türüne ev sahipliği yapan İzmir kuş cenneti, kuşların göç yolları üzerinde yer alması sebebiyle her yıl on binlerce kuşun ziyaret ettiği belirtiliyor.

İzmir araç kiralama

Atatürk Müzesi

Alsancak Kordon’da bulunan 1923’te İzmir İktisat Kongresi toplandığında Atatürk çalışmalarını bu yerde yapmıştır.İçerisinde döneme ait eşyalar ve Atatürk’ün kullandığı yazı takımları yer alır.

İzmir Arkeoloji Müzesi

İzmir’ merkezde  gezilecek yerler listesinde son durak Arkeoloji müzesi.İçerisinde önemli eserlerin yer aldığı müzede en çarpıcı eser olarak Efes’in kurucusu Androklos’a ait Androklos Heykeli yer almakta.Müze, İzmir’de görülmesi gereken yerler arasında.

İzmir Çevresinde Gezilecek Yerler

Şehir merkezi  dışında da gezilmesi gereken yerler var. Bu yerlere otobüsle ulaşım mümkün ancak  İzmir araç kiralama hizmetiyle bizden kiraladığınız araçla gitmek daha makul. Doğal gezilecek yerleri ve doğal güzellikleri ile tatil severlerin tercihi olan İzmir’in çevresinde gezilecek yerler listesi;

Çeşme

İzmir araç kiralama hizmetinden kiralayacağınız araçla yaklaşık olarak 1,5 2 saat mesafede Çeşme, harika sahili ve restoranları ile tatil severlerin şehirde yoğun olarak tercih ettiği noktalardan biri.Kendine has lezzetlerini tadabilir ve çarşılarında meşhur sakızlı ürünlerini deneyebilirsiniz.

Ilıca Plajı

Dünyanın sayılı plajlarından olan Ilıca plajı, Çeşmeye oldukça yakın bir mesafededir.İzmir’de görülmesi gereken plajların arasında yer alıyor mutlaka denizin keyfini çıkarın.

Alaçatı

Çeşmeden yaklaşık olarak yarım saat mesafede olan Alaçatı, taş evleri ve renkli sokakları ile İzmir’in en güzel tatil yerlerinden birisidir.Rüzgar sörfününde yapıldığı Alaçatı, ne zaman olsa gideceğiniz sevimli harika bir yerleşim yeri.

İzmir Alaçatı - Araç Kiralama

Dikili

İzmir araç kiralama hizmetinden kiralayacağınız araçla yaklaşık olarak 2  saat mesafede olan Dikili,  İzmir’de sakin bir tatil arayanlar için harika bir tercih olabilir.Doğal güzellikleri ve aynı zamanda harika plajı ve denizinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Aşıklar Şelalesi

İzmir şelaleleri arasında yer alan ve Dikili’de yer alan Aşıklar şelalesi aynı zamanda Nebiler şelalesi ismi ilede bilinmekte.Şelale içerisinde yer alan tesis sayesinde doğa ile iç içe bir ortamda kahvaltı yapabilirsiniz.

Foça

İzmir araç kiralama hizmetinden kiralayacağınız araçla yaklaşık olarak 1 saat mesafede olan Foça, İzmir’de gezilecek noktalar arasında yer alan görülmesi gereken tarihi yerler ve doğal güzellikleri ile İzmir’in yine güzel tatil yerlerinden birisidir Foça.

Selçuk

İzmir araç kiralama hizmetinden kiralayacağınız araçla yaklaşık olarak 45 dakika mesafede olan Selçuk ilesinde yer alan Efes antik kenti yerli ve yabancı pek çok turistin ilgisin çekmektedir. Bölgenin yakında görülecek yerler arasında ayrıca Meryem Ana Evi ve Ashab-ı Keyf Mağarası bulunmaktadır.

Şirince Köyü

Selçuk’tan aracınızla bir saat mesefede olan Şirince Köyü,  Selçuk ilçesinde yer alan bir başka gezilecek yer ise Şirince Köyü.2012 Yılında kıyametin kopacağı ve bu yerin güvenli olduğu fikri ile Şirince’ye binlerce insan akın etti. Popülerliği bu sayede dahada artan köy doğal güzelliği, evleri, çarşısı ve sokakları görülmesi gereken yerler arasında.

Karagöl

Karşıyaka’ya oldukça yakın olan İzmir araç kiralama hizmetinden kiralayacağınız araçla yaklaşık olarak 1  saat uzaklıkta olan Karagöl, yeşil ormanlar arasında küçük ve şirin bir göl. Doğa ile iç içe bir zaman geçirmek isteyenler için harika bir yer. Fotoğraf tutkunları mutlaka ziyaret etmeli.

Bozdağ Kayak Merkezi

İzmir araç kiralama hizmetinden kiralayacağınız araçla gidilmesi gereken Bozdağ Kayak Merkezine kışın gidip kayak yapabilirsiniz…

Otomobillerimizi ve otomobil modellerimizi merak ediyorsanız kiralık araba için bakıyorsanız  mutlaka tıklayın :  https://umutotokiralama.com.tr/otomobillerimiz/

Telefon et Araç Kirala :

0541 971 30 67

İzmir araç kiralama/  İzmir rent a car / İzmir oto kiralama hizmetiyle ilgili diger linkler….

İzmir araç kiralama : İzmir’in neresinde olursanız olun size en iyi aracı biz ulaştırıyoruz.

Konak araç kiralama : Konak semtinin her yerindeyiz. Ara aracını kirala…

Karşıyaka araç kiralama : Konak semtinin her yerindeyiz. Ara aracını kirala…

Buca araç kiralama : Buca’nın her semti bizden sorulur….

Alsancak araç kiralama : Alsancak’ın her yerindeyiz.

Balçova araç kiralama : Balçova bizden sorulur…

Güzelyalı araç kiralama : Güzelyalı Semtine araçları biz veriyoruz…

Hatay araç kiralama : Hatay semti için ara…

Üçyol araç kiralama : Üçyol’a beş dakika mesafedeyiz…

Göztepe araç kiralama : Göztepe’ye biz araç veriyoruz.

Balçova araç kiralama : Balçova bizden sorulur…

Adnan Menderes Havalimanı araç kiralamaAdnan Menderes Havalimanı’na kadar araçlarınızı gönderiyoruz. 

Menemen araç kiralama : Menemen araç kiralama firmasıyız…

İzmir otogar araç kiralama : İzmir Otogar araç biz veriyoruz.

İzmir Otogar Teslim araç kiralamaİzmir Otogar teslim araçlar bizden sorulur. 

Işıkkent araç kiralama : Yeşilova araç kiralama lideriz.

Yeşilova araç kiralama : Yeşilova araç kiralama lideriz.

Bornova araç kiralama : Bornova’da araç kiralayacaksan mutlaka ara.

tıklayın :  https://umutotokiralama.com.tr/otomobillerimiz/

Telefon et Araç Kirala :

0541 971 30 67

İzmir Araç Kiralama Fiyatları

Araçlarımızı merak ediyorsan    tıkla 

İzmir Günlük Araç Kiralama 

Günlük araç kiralama fiyatlarımız çok uygun bütçe dostudur.

İzmir Aylık Araç Kiralama 

Aylık araç kiralamada harika fiyatlar sizi bekliyor.  Umut Oto Kiralama ile aylık araç kiralamada harika fırsatlarla tanışın. 

İzmir Filo Araç Kiralama 

Filo araç kiralamaya ihtiyacın mı var? Doğru yerdesiniz! Filo araç kiralamada harika fırsatları sizlere sunuyoruz. 

İzmir Şoförlü Araç Kiralama 

Şoförlü araç kiralamaya ihtiyaç duyanlar için harika  çözümler sunuyoruz. 

Telefon et Araç Kirala :

0541 971 30 67

İzmir Havaalanı Transfer Hizmeti  

Adnan Menderes’ten araç kiralamak isteyenler için havaalanı araç kiralama ve Havaalanı Transfer Hizmeti Umut Oto Kiralama’da.

2 thoughts on “İzmir Araç Kiralama”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.