İzmir Gelin Arabası Kiralama

İzmir Gelin Arabası Kiralama

Gelin arabalarımızı gördünüz mü? İzmir gelin arabası kiralama konusunda en iyi hizmetlerinden birisini de Umut Oto Kiralama sunmaktadır. Seçeceğiniz araçlarımıza yapacağımız süslemelerle ve eklemelerle en iyi araçlara sahip olursunuz. İzmir’in her yerine araçlarımızı vermekteyiz. Gelin arabası için en doğru tercih Umut Oto Kiralama olacaktır.

Gelin Arabası Kullanabileceğiniz Belli Başlı Otomobiller

Pek çok araç gelin arabası olarak kullanabilmekte birlikte bazı araçlar şıklığı, konforu ve büyüklüğü nedeniyle tercih sebebidir. İşte o araçlar;

Dacia Gelin Arabası Kiralama

Dacia araçların pek çoğu gelin arabası uygun olmakla birlikte bu konuda en iyi araç Dacia Duster’dır diyebiliriz. Dacia Duster geniş iç hacimiyle ve görkemiyle size düğün salonuna kadar eşlik edecek ve görkemli bir giriş sağlayacaktır. 

Mercedes Gelin Arabası Kiralama

Dacia’da olduğu gibi Mercedes araçların da pek çoğu gelin arabası için uygundur. Mercedes’in bu konuda en iddialı ve en iyi aracı Mercedes Vito olacaktır.  Vito oldukça büyük bir araçtır (Minibüs boyutlarında ve taşımalıcak da kullanılıyor.) Vito her anlamda konforlu ve gösterişli bir araçtır ve fark yaratacaktır. 

Mini Cooper Gelin Arabası Kiralama

Mini serisinde gelin aracı kullanılabilecek en iyi araç Mini Cooper’dır.   Cooper az önce tanıttığımız araçların aksine biraz daha küçük ama nostaljik bir araçtır ve yine konforlu ve şık bir araçtır. Mini Cooper gelin arabası kiralama hizmetimizle en düğün deneyimini bizimle yaşacaksınız. 

Gelin Arabası Süsleme

Bizden hangi aracı seçerseniz seçin aracınız en iyi şekilde süslenir ve hizmetinize sunulur. İzmir Gelin arabası kiralama hizmetimizle farklı bir deneyim yaşayacaksınız!

Kiraya Verdiğimiz Gelin Arabalarının Fotoğrafları

Kiraya verdiğimiz gelin arabalarının bazı fotoğraflarını sizin için paylaşıyoruz! 

 

İzmir Şoförlü Gelin Arabası Kiralama

İzmir Şoförlü Araç Kiralama

Gelin arabası hizmetimizde şoförlü gelin arabası kiralama hizmetimiz vardır. Hem de İzmir’in her yerine; Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı ve Urla. Ayrıca Alsancak belli başlı noktalarımızdır. 

İzmir Gelin Arabası Fiyatları

İzmir Gelin Arabası Kiralama Fiyatları

 

Gelin arabası süsleme dahil olmak üzere  en uygun araç kiralama fiyatlarının bizde olduğunu söylemek mümkündür.  Ayrıntılar için bize telefon edin

Telefon et Araç Kirala :

0541 971 30 67

Otomobillerimizi ve otomobil modellerimizi merak ediyorsanız kiralık araba için bakıyorsanız  mutlaka tıklayın :  https://umutotokiralama.com.tr/otomobillerimiz/

Telefon et Araç Kirala :

0541 971 30 67

Gelin Arabası Kiralama Hizmet Noktaları

İzmir’in bütün ilçeleri ve belli başlı noktalarına hizmet vermekteyiz. İşte hizmet verdiğimiz belli başlı ilçeler; Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı ve Urla. Ayrıca Alsancak belli başlı noktalarımızdır. 


Ayrıca şu bölgelere hizmet götürmekteyiz;

İzmir Konak Gelin Arabası Kiralama 

İİzmir Konak Gelin Arabası Kiralama

Konak’ın bütün semtlerine hizmet vermekteyiz. Belli başlı hizmet noktaları şu şekildedir ; Alsancak, Basmane, Kemeraltı, Varyant, Üçyol, Eşrefpaşa, Güzelyalı, Piri Reis, 

Alsancak Gelin Arabası Kiralama 

İzmir Alsancak Gelin Arabası Kiralama

Alsancak özellikle ehimmiyet gösterdiğimiz noktalardan. Başta kordon ve Alsancak garı bölgesi olmak üzere bütün Alsancak’a hizmet veriyoruz.

Otomobillerimizi ve otomobil modellerimizi merak ediyorsanız kiralık araba için bakıyorsanız  mutlaka tıklayın :  https://umutotokiralama.com.tr/otomobillerimiz/

Telefon et Araç Kirala :

0541 971 30 67

 

Karşıyaka Gelin Arabası Kiralama 

Karşıyaka Gelin Arabası Kiralama

 

Karşıyaka, gelin arabası kiralama konusunda hizmet verdiğimiz önemli noktalardan. Belli başlı hizmet noktalarımız şu şekildedir.

  • Aksoy.
  • Karşıyaka Çarşı
  • Alaybey.
  • Atakent.
  • Bahariye.
  • Bahçelievler.
  • Bahriye Üçok.
  • Bostanlı
  • Cumhuriyet.

 

Balçova Gelin Arabası Kiralama 

Balçova Gelin Arabası Kiralama

Balçova bölgesi için en iyi araç kiralama ve gelin arabası kiralama yine Umut Oto Kiralama’da. Teleferik,  İnciraltı, Balçova Merkez, Eğitim Mahallesi olmak üzere Balçova’nın tümüne hizmet veriyoruz. 

 

Telefon et Araç Kirala :

0541 971 30 67

 

Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir