İzmir Haftasonu Açık Araç Kiralama Firması

İzmir Haftasonu Açık Araç Kiralama Firması

Umut Oto Kiralama, İzmir’de 7/24 ve gece gündüz arayabileceğin araç kiralama firmasıdır. Buna haftasonu çalışma saatleri de dahildir. İster Cumartesi ister pazar günü bizleri arayabilirsin. İzmir’de haftasonu açık araç kiralama firması arıyorsan doğru adrestesin. 

Telefon Et Araç Kiralama

0541 971 30 67

Güvenilir araç kiralama: Yıllardır bu işi yapıyoruz. Haftasonu araç kiralama ve her türlü araç kiralama işinizde bize güvenebilirsiniz.

Hızlı araç kiralama: En hızlı araç kiralama firmasıyız. 

Konforlu araçlar:  Konforlu araçlarla fark yaratıyoruz.

Havaalanından sizi alalım : Haftasonu, Cumartesi veya pazar günü farketmeksizin bizi arayın ve havaalanıdan sizi alarak istediğiniz yere götürün. 

Şoförlü araç hizmeti : Haftasonu  araç kiralama hizmetinde istersiniz şoförlerimizi de emrinize verelim. 

Otomobillerimizi ve otomobil modellerimizi merak ediyorsanız kiralık araba için bakıyorsanız  mutlaka tıklayın :  https://umutotokiralama.com.tr/otomobillerimiz/

Telefon et Araç Kirala :

0541 971 30 67

Belli Başlı Hizmet Noktalarımız

İzmir’in bütün ilçeleri ve belli başlı noktalarına hizmet vermekteyiz;  Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı ve Urla

Telefon et Araç Kirala :

0541 971 30 67

 

İzmir Pazar Günü Açık Araç Kiralama Firması

Vurgulamakta yarar görüyoruz Umut Oto Kiralama pazar günleri de açık. İzmir’da pazar günü de açık ender açık kiralamanadınız. 

Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir