İzmir Mercedes Vito Kiralama

İzmir Mercedes Vito

Mercedes Vito kiralamayı düşünüyorsanız en doğru tercih  Umut Oto Kiralama’dır. Umut Oto Kiralama belirli bir aracı kiralamak isteyen müşterilerimize en uygun araç kiralama hizmetini sunmaktadır. İzmir Mercedes Vito kiralama hizmeti almak istiyorsanız bizi mutlaka arayın. 

İzmir’in en saygın araç kiralama firmalarından Umut Oto kiralama, İzmir Mercedes Vito kiralama hizmetiyle size en konforlu araç deneyimini sunmayı vaad eder. Dilerseniz Vito aracınızı şoförlü araç kiralama hizmetiyle  birlikte alabilirsiniz. İzmir Mercedes Vito kiralama ve Şoförlü araç kiralama için  0541 971 30 67 bize ulaştığınızda detaylı bilgi alabilir ve en hizmeti alabilirsiniz. İzmir Mercedes Vito kiralama için belli başlı noktalar: Konak, Alsancak, KarşıyakaBalçovaBucaGaziemir, Narlıdere, Otogar, Bornova,  Adnan Menderes Havaalanı,   ve daha pek çok bölgeye şoförlü araçlarımızla hizmet vermekteyiz.

İzmir Mercedes Vito

Mercedes Vito Hakkında

 İzmir Mercedes Vito kiralama /  İzmir Vito kiralama hizmetini alacak müşterilerimiz için kısa bilgilendirme)

Mercedes-Benz Vito, Mercedes-Benz’in van modelidir. Araç Vitoria-Gasteiz, İspanya’da üretilmektedir. Vito adı, şehrin adı olan Vitoria isminden gelmektedir. Aracın ana şirketi 1998 yılından 2007 yılına kadar Daimler-Benz ve DaimlerChrysler AG yapmıştır. 2007’den itibaren ise Daimler AG yapmıştır. Araç standart bir panel van modeldir. Yük kapasitesini artırmak için, bir değişiklik gerekir. == 1. Nesil Vito == İlk nesil Mercedes-Benz Vito, 1996 ve 2003 yılları arasında üretilmiştir. Yakıt sistemi olarak benzin veya dizel motor kullanılmaktadır. Dizel 122,140 hp, benzin motor ise 120 hp gücündedir. == 2. Nesil Vito == 2. Nesil Mercedes-Benz Vito, yeni motor ve yeni bir güç kazanmıştır. Bu cam ve sütun, A açısı yatay olduğu için gösterge tablosu yakındır. Aracın 4 dizel motor seçeneği vardır. 109 CDI, 111 CDI, 115 CDI ve 120 CDI seçeneği vardır. 2. nesil Vito, tüm Avrupa 3 uyumlu olduğu (ayrıca 4 Kasım 2006 itibariyle Euro) ve bu nedenle Düşük Emisyon Bölgesi Londra’da muaf uyumlu. Vito, Avrupa standartlarına ulaşmak için en az Ekim 2010 ticari araç (van) olması gerekmektedir. == Londra Taksi çeşidi == Vito, Ağustos 2008 tarihinde Kamu Taşıma Ofis olarak kullanılmak üzere onaylanmış bir Londra lisanslı siyah taksi’dir. Vito Taksi, elektrikli sürgülü kapı ve altı kişilik koltuk içerir. Vito, arka lastik PCO katı dönüm daire karşılamak sağlar ve iki tekerlekli sandalye taşıma özelliğine sahiptir. EcoCity, Mercedes tarafından lisans ile üretilmiş olan araçlar için ‘Traveliner’ modeli bir Mercedes-Benz, ve KPM-İngiltere Taksiler iştiraki aracılığıyla üretilmektedir. Mercedes Taksi, pencere açma seçeneği ve sürgülü kapı seçeneği var ve artık yolcu tarafından da kullanılabilir. Yeni taksi, TX ve Metro modellerinin yaptığı ünlü u dönüşünü yapmaz. Bunun yerine, direksiyon üzerindeki bir düğmeyle etkinleştirilebilen LSM sistemine sahiptir. Bu sistem arka tekerlekleri, ön tekerleklere ters yönde döndürür. Bu da taksiye, TX ve Metro modellerindeki sıkı dönüş hareketini yapmasını sağlar. Bu sistem, yalnızca araç daha az seyahat ettiğinde kullanılabilir. Araç yön değiştirirse, sistem kendini devredışı bırakır ve tekerlekler doğrulur. Uzun ve TX modeller daha geniş ve elektrikli katlanır ayna seçeneği bulunmaktadır.

Umut Oto Kiralama’nın hizmetleri:

Şoförlü araç kiralama güven:  İzmir Mercedes Vito kiralama /  İzmir Vito kiralama  hizmetinde ve sunduğumuz her hizmette müşterilerimize hissettirdiğimiz güvenle fark yaratıyoruz.

Hızlı araç kiralama:  En hızlı İzmir Vito kiralama hizmetini biz size sunuyoruz.

Güler yüzlü hizmet : Güler yüzlü hizmetimizle İzmir Mercedes Vito kiralama /  İzmir Vito kiralama   da bir numarayız.

Buca’ya temiz ve konforlu araçlar:  İzmir Mercedes Vito kiralama  hizmetinde en iyi en temiz konforlu araçları sizlere sunuyoruz.   Şoförlü araç kiralamada bir numarayız…

Yol yardımı hizmeti:  Yol yardımıyla bize güvenebilirsin. Yolda kalmazsınız.

Havaalanı transfer hizmeti : İzmir araç kiralama da lider firma Umut Oto Kiralama,  İzmir Vito kiralama hizmetinde Adanan Menderes Havalimanı’ndan sizi alıp gideceğiniz noktaya kadar en hızlı şekilde ulaştırır.

Şöforlü araç hizmeti : Şoförlü araç hizmeti vermekteyiz. İzmir Mercedes Vito kiralama  hizmeti çoğu araç kiralama firmasında yok.

HGS hizmeti :   Araç kiralama hizmetinde bizden kiralayacağınız araçlarda HGS sıkıntısı çekmezsiniz.

Filo hizmeti :   İzmir Mercedes Vito kiralama  hizmetimizde filo hizmetimiz de vardır…

Ek hizmetler:  Çocuk koltuğu,  navigasyon cihazı gibi ek hizmetlerimiz mevcuttur. Telefon ederek bilgi alabilirsiniz.

İzmir Mercedes Vito kiralama hizmetini alabileceğiniz bazı noktalar…

Konak Mercedes Vito kiralama ( Konak Vito kiralama )  : Konak’a en hızlı araç kiralama hizmetini veriyoruz.

Alsancak  Mercedes Vito kiralama (Alsancak Vito kiralama )  : Alsancak’taysan mutlaka ara..

Karşıyaka Mercedes Vito kiralama ( Karşıyaka Vito kiralama )  : Karşıyaka’nın neresinde olursan ol ara…

Balçova Mercedes Vito kiralama ( Balçova Vito kiralama )  : Şoförlü araca ihtiyacın varsa hemen ara…

Buca Mercedes Vito kiralama ( Buca Vito kiralama ) : Buca bölgesine şoförlü araca ihtiyacın varsa…

Gaziemir Mercedes Vito kiralama ( Gaziemir Vito kiralama )  : Gaziemir şoförlü araç kiralama ihtiyacın varsa…

Narlıdere Mercedes Vito kiralama ( Narlıdere Vito kiralama ) : Narlıdere için bizi ara…

İzmir Otogar Mercedes Vito kiralama  ( İzmir Otogar Vito kiralama ) : Aracınızı otogar’a kadar getiriyoruz.

Bornova Mercedes Vito kiralama ( Bornova Vito kiralama ) : Bornova’da şoförlü araca ihtiyacın varsa bizi ara…

Adnan Menderes Havaalanı Mercedes Vito kiralama ( Adnan Menderes Havaalanı Vito kiralama ) : Havalimanı’na şoförlü araçlar bizden sorulur…Terimi kaldır: Mercedes Vito Kiralama

Otomobillerimizi ve otomobil modellerimizi merak ediyorsanız kiralık araba için bakıyorsanız  mutlaka tıklayın :  https://umutotokiralama.com.tr/otomobillerimiz/

Telefon et Araç Kirala :

0541 971 30 67

İzmir şoförlü araç kiralama  İlgili diger linkler

İzmir araç kiralama

Konak araç kiralama

Karşıyaka araç kiralama

Buca araç kiralama

Alsancak araç kiralama

Balçova araç kiralama

Güzelyalı araç kiralama

Hatay araç kiralama

Üçyol araç kiralama

Göztepe araç kiralama

Balçova araç kiralama

Adnan Menderes Havalimanı araç kiralama

Menemen araç kiralama

İzmir otogar araç kiralama

İzmir Otogar Teslim araç kiralama

Işıkkent araç kiralama

Yeşilova araç kiralama

Bornova araç kiralama

1 thought on “İzmir Mercedes Vito Kiralama”

  1. KARŞIYAKA’da ikamet ediyorum. 08.07.2021-18.07.2021 tarihleri arasında mercedes vito kiralamak istiyorum.fiyatlar ve araç durumu hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim.

Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir