Konak Araç Kiralama Firması

Konak Araç Kiralama Firması

İzmir Konak araç kiralama firması Umut Oto kiralama, İzmir araç kiralama’da farkını ortaya koymakta. Araç kiralayacaksanız mutlaka bizi arayın.

Umut Oto Kiralama, 2013 yılında Konak’ta kurulmuş bir İzmir araç kiralama firması olarak  kaliteye verdiği önem ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla kısa zamanda yükselişe geçmiş araç kiralama sektöründe hızla yükselmiş ve İzmir Konak araç kiralama firması olarak hak ettiği yeri alarak sektöründe  bir numaraya yükselmiştir. Konak araç kiralama hizmetini layığıyla yerine getiren firmamız ;  Konak’da Konak Merkez, Konak İskele, Konak Meydanı, KordonKemeraltı, Basmane, Basmane Garı, KarataşÇankaya, Mithatpaşa, Güzelyalı, Göztepe, Hatay, Üçyol, Eşrefpaşa, Kahramanlar, Gültepe, Gıda Çarşısı, Ayakkabıcılar sitesi, Sanayi, Varyant bölgelerine en hızlı en konforlu araçları vermekten gurur duyar.

İzmir’de en güvenilir araç kiralama firması: İzmir Konak araç firması bize rahatlıkla güvenebilirsiniz. Bir telefon kadar size yakınız.

Hızlı araç kiralama: İzmir Konak araç kiralama hizmetinde kiralayacağınız araçlara dakikalar içinde istediğiniz yere ulaşır.

Güler yüzlü hizmet : Güler yüzlü hizmetimizle Konak araç kiralama firması olarak eşsiz bir firmayız.

Buca’ya temiz ve konforlu araçlar:   Konak araç kiralama firması/  Konak rent a car firması/ Konak oto kiralama olarak verdiğimiz hizmetinde en iyi en temiz konforlu araçları sizlere sunuyoruz.   Umut oto kiralama, sizlere temiz ve konforlu araç hizmeti sunmaktan gurur duyar.

Yol yardımı hizmeti:  Yol yardımıyla bize güvenebilirsin. Yolda kalmazsınız.

Havaalanı transfer hizmeti : İzmir araç kiralama da lider firma Umut Oto Kiralama,  Adanan Menderes Havalimanı’ndan sizi alıp gideceğiniz noktaya kadar en hızlı şekilde ulaştırır.

Şöforlü araç hizmeti : Şoförlü araç hizmeti vermekteyiz. İzmir Konak araç kiralama da bu hizmet çoğu firmada yok.

HGS hizmeti :  Konak araç kiralama hizmetinde bizden kiralayacağınız araçlarda HGS sıkıntısı çekmezsiniz.

Filo hizmeti : Konak araç kiralama hizmetinde filo hizmetimiz de vardır…

Ek hizmetler: Çocuk koltuğu,  navigasyon cihazı gibi ek hizmetlerimiz mevcuttur. Telefon ederek bilgi alabilirsiniz.

Konak Araç Kiralama

Konak’da otomobil kiralamak hiç bu kadar olay olmadı!

İzmir’de gezintiye çıkmak için pek çok kişi araba kiralamayı tercih etmektedir. İzmir’de otomobil kiralamak için en iyi İzmir Konak Araç Kiralama firmalarından olan Umut Oto Kiralama sayesinde araç kiralama oldukça kolay. 0541 971 30 67  nolu telefona bir telefon etmeniz kadar kolaydır araç kiralama.

İster sitemizdeki chat programından ister telefon ederek müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimize günün her saati ulaşmanız mümkündür. Hem hızlı, hem kolay hem de güvenli rezervasyon olanağı sunan sitemiz aracılığı ile izmir araç kiralama konusunda size yardımcı olan firmamız aynı zamanda havalimanına transfer konusunda da avantaj sağlamaktadır. Araçlarımızın her birinin Rent A Car kaskosu bulunmaktadır. Bunun yanında isteyen kişilere aracın yanında navigasyon da verilmektedir. Aracın kiralama koşulları ve sigorta kapsamına ilişkin bilgileri de web sitemiz aracılığı ile rahatlıkla öğrenmeniz mümkündür. İzmir Konak araç kiralama da lider firmadır Umut Oto Kiralama.

Otomobil kiralamak gerçek bir ihtiyaç!

Otomobil kiralamak oldukça çok insanın sık çok yaptığı bir iştir ama genel olarak bir şehre yabancı olan kişiler o şehre geldiklerinde rahat gezebilmek için vasıta kiralamayı tercih eder. Genellikle tarihsel ve tabiat güzellikleri bol olan illerde dolaşmak elbette daha iyidir. İzmir bu şehirlerden bir tanesidir. Genellikle pek çok aşırı kişi tarafından gezilmek istenen Konak Saat Kulesi, Tarihi Asansör ve İzmir ilçelerindeki Efes antik kenti gerçekten görülmeye değer yerlerdir. Ayrıca turistik yerleri de yoğun şekilde fazladır. Çeşme ve bunun gibi bölgelere yakındır. Bu tür ilçeler arası sürekli gidip gelmek araç ihtiyacını da yaratmaktadır. Yani araba kiralama İzmir civarında yaşayan birçok insanın sık sık başvurduğu bir yöntemdir. Bu konu hakkında dikkat edilmesi gereken en mühim şey  İzmir konak araç kiralama firmaları arasından bu işi en uzman biçimde yapan, en kaliteli olan firmaları seçmek olacaktır.

Otomobil kiralamayı  Umut oto kiralama’dan yapın. Hayatınızı kolaylaşsın

Araç kiralama sektörünün en can alıcı noktası müşteri deneyimini pozitife çevirmek için verilen hizmetin A’dan Z’ye kusursuz olması. Tek bir yanlış bütün doğruları götürebilir. Çünkü seyahat halindeki insanların, özellikle tatile gitmek üzere yola çıkmış insanların beklentilerindeki hassasiyet doruk noktasında. Farklı şehirlerde araç kiralayan insanların beklentileri henüz uçaktan iner inmez başlar ve aracı havalimanına teslim edene kadar devam eder. Araç kiraladığı firmanın havalimanı ofisini kolayca bulmak, bekletilmemek ve işlemlerini hızlıca tamamlamak ister. İzmir, Ankara, Antalya ya da Adana fark etmez, araç kiraladığı şirketin gittiği herhangi bir şehirde aynı kalite standartlarında hizmet vermesini bekler. Kiraladığı aracın telefonda ya da internette vaat edilen araçla aynı olmasını ve kötü bir sürpriz yaşatmamasını ister. Araç kiralamadaki amaç hayatı kolaylaştırmak.  Konak rent a car firması olarak en iyisini sunmayı ve kaliteli hizmet vermeyi  vaat ediyoruz, önceliğimiz memnuniyetinizdir.

İzmir araç kiralama firması olarak  araç kiralarken aradığımız şartlar nelerdir?

1.Sürücü yaşınız 21 olması gerekiyor

Sigorta şartları gereği ekonomik bir araç kiralayabilmek için en az 21 yaşında olmanız gerekir. Orta ve Üst sınıf araçlar için 25 yaş alt sınırdır. Lüks ve büyük araçlar için en az 28 yaşında olmanız gerekiyor.

2. Ehliyet süresi

Ekonomik, orta sınıf ya da üst sınıf bir araç kiralamak isteyenler en az 2 yıllık ehliyete sahip olmaları  gerekiyor.  Fakat lüks veya büyük araçlar için bu süre 3 yıldır.

3. Ek sürücü

Kiralanan herhangi bir araç birden fazla kişi tarafından kullanılabilir. İkinci ya da ek sürücünün kiralama öncesinde mutlaka bildirilmiş olması ve kiralama kontratına işlenmesi gerekir.Bu sayede ek sürücü de kasko sigortası kapsamına alınmış olur. Ek sürücünün de doğal olarak ana sürücü için belirtilen yaş ve ehliyet kriterlerine uyması gerekir.

4. Ödeme yöntemleri 

İzmir otomobil kiralama da kiralayacağınız araç için dilerseniz kredi kartlı dilerseniz kredi kartsız ödeme yapabilirsiniz.

5.Kasko/Sigorta için bazı önemli şartlar gerekir

Kasko sigortasının geçerli olabilmesi için bazı önemli şartlar bulunmaktadır. Alkol ve uyuşturucu kullanılması durumunda sigortalar geçerliliğini tamamen yitirir. Aynı şekilde, yasal hız sınırlarına uyulmaması, kontratta yazan kişiler dışında aracın kullanılması, yük haddinin aşılması ve karayolları dışında aracın kullanılması durumunda da sigorta geçerli olmamaktadır. Sigortaların geçerli olabilmesi için trafik ve alkol raporlarının kaza anında tutulması ve en geç 48 saat içinde aracın kiralandığı tedarikçiye teslim edilmesi gerekir.

Konak‘ta Nerelere gidilir?

Konak araç kiralama hizmetiyle birlikte alacağınız kiralayacağınız araçla İzmir’i rahatça gezmeye başlayabilirsiniz. İşte İzmir Konak’ta gezebileceğiniz belli başlı gezilecek yerler…

Konak araç kiralama

Saat Kulesi

Birçok tarihi olaya tanıklık eden bu yapı, tüm zarafetiyle meydanı adeta bir inci gibi süslüyor. Saat Kulesi, İzmir’in iyi kötü, acı tatlı, sevinçli hüzünlü yirminci yüzyılda yaşadığı her güne tanıklık etti. İzmir Saat Kulesi, 25 metrelik boyuyla, görkemini günümüzde de korumayı başarıyor. Alman İmparatoru II. Wilhelm tarafından hediye edilen saat, kurulduğu günden bu yana sadece bir kez durmuş. Şiddeti 5,2 olan 1974 İzmir Depremi esnasında hasar gören saat, depremin oluş saati 02:04’te duruyor ve 2 yıl içerisinde onarılarak yeniden çalıştırılıyor.

Dört basamaklı, haç biçiminde bir platformun üzerinde yükselen kulenin kenarlarında dört küçük sütun üzerine yerleştirilmiş sebiller de bulunuyor.

 Yalı Camii

Konak Saat Kulesi’nin hemen yanında yürüme adımı mesafesinde bulunan Konak Yalı Camii ise İzmir’in en zarif camileri arasında. Klasik Osmanlı mimari üslubunda yapılmış Yalı Camii, 1754’te aynı yerde bulunan Ayşe Hanım Medresesi için yaptırılmış.

İlk Kurşun Anıtı

Konak Meydan’da bir diğer görülmeye değer yapısıysa, İlk Kurşun Anıtı. Yunan Ordusunun kenti işgali sırasında şehit olan gazeteci Hasan Tahsin adına dikilen anıt, 1974’ten bu yana meydanda.

15 Mayıs 1919’da ilk kurşun Hasan Tahsin tarafından bu meydanda ateşlenerek savaş başlamış ve 9 Eylül 1922’de Yüzbaşı Şerafettin Bey’in Hükümet Konağı’na Türk bayrağını çekmesiyle savaşın bitmesi yine bu meydanda gerçekleşmiş. Bu tarihler sadece Konak Meydanı için değil, İzmir ve tüm Türkiye için kolektif belleğin oluşumu açısından önemli.

Kemeraltı

Konak araç kiralama firması olarak Umut Oto Kiralama hizmetinde alarak  kiralayacağınız araçla Konak’ta gitmeniz gereken en önemli yer Kemeraltı Çarşısı’dır.  İzmir’in en canlı alışveriş alanı olan çarşı, deyim yerindeyse buram buram tarih kokar. İlk yapıldığı zamanlarda, kiremit örtülü sokaklarıyla adeta bir kapalı çarşı görümünde olan mekan, şimdilerde yaklaşık 15,000 irili ufaklı dükkanıyla büyük bir turistik yer halinde.

İzmir’in en eski alışveriş merkezi olan çarşı, içindeki birbirinden farklı dükkanla turistlerin gözde uğrak noktası. Gelenlerin aradıkları neredeyse her şeyi bulabilecekleri, içinde envai çeşit ürün ve hediyelik eşya barındıran çarşı, muhteşem Türk kahvesi kokusuyla da ziyaretçilerini büyülüyor. Bölgede içebileceğiniz en güzel kahveyi bulabileceğiniz Kızlarağası Hanı, otantik havasıyla adeta tarihe açılan bir kapı mutlaka ziyaret edin.

Konak Meydanı aynı zamanda Tarihi AsansörKonak PierKadifekale ve Agora gibi ilgi çeken yerlere de yakın. İzmir gezilecek yerleri ile ziyaretçilere çok sayıda alternatif sunarken, şehri ziyaret edenler tarihi ve kültürel güzellikleri deneyimliyor.

Umut Oto Kiralama ile Konak araç kiralama firması olarak bizden alacağınız aracın keyfini sürün…

Otomobillerimizi ve otomobil modellerimizi merak ediyorsanız kiralık araba için bakıyorsanız  mutlaka tıklayın :  https://umutotokiralama.com.tr/otomobillerimiz/

Telefon et Araç Kirala :

0541 971 30 67

Buca Bölgesine Hizmetlerimiz :

Konak araç kiralama : Konak’ta nerede olursan ol sana en iyi aracı biz buluyoruz…

Konak İskele araç kiralama : İskeledeysen telefon et…

Konak Meydanı araç kiralama : Konak Meydanı’ndan bizi ara….

Kordon araç kiralama : Konak Kordon’daysan bizi ara…

Kemeraltı araç kiralama : Kemeralti araç kiralama bizim işimiz.

Basmane araç kiralama : Basmane’ye aracı biz veriyoruz.

Basmane Garı araç kiralama : Gar’daysan mutlaka ara.

Karataş araç kiralama : Karataş’a araçları biz kiralıyoruz.

Çankaya araç kiralama : Çankaya’ya biz araç verdik…

Mithatpaşa araç kiralama : Mithatpaşa bizim merkezimiz. Telefon et anında orada olalım…

Güzelyalı araç kiralama : Güzelyalı bir telefon kadar yakın…

Göztepe araç kiralama : Göz göze araç vermek bizim işimiz.

Hatay araç kiralama : Hatay araç kiralama için mutlaka ara.

Üçyol araç kiralama : Üçyol araç kiralama bizim işimiz.

Eşrefpaşa araç kiralama : Eşrefpaşa semtine en iyi araçları biz veriyoruz…

Kahramanlar araç kiralama : Kahramanlarda da biz varız…

Gültepe araç kiralama : Gültepe’ye de araçları biz verdik.

Gıda Çarşısı araç kiralama : Gıda çarşısı bizi mutlaka aramalı

Ayakkabıcılar sitesi araç kiralama : Ayakkabıcılar’dayız…

Sanayi araç kiralama : Sanayi bölgesi bizden sorulur…

Varyant araç kiralama : Varyant için araç kiralıyoruz…

İzmir araç kiralama hizmetiyle ilgili diger linkler….

İzmir araç kiralama : İzmir’in neresinde olursanız olun size en iyi aracı biz ulaştırıyoruz.

Konak araç kiralama : Konak semtinin her yerindeyiz. Ara aracını kirala…

Karşıyaka araç kiralama : Konak semtinin her yerindeyiz. Ara aracını kirala…

Buca araç kiralama : Buca’nın her semti bizden sorulur….

Alsancak araç kiralama : Alsancak’ın her yerindeyiz.

Balçova araç kiralama : Balçova bizden sorulur…

Güzelyalı araç kiralama : Güzelyalı Semtine araçları biz veriyoruz…

Hatay araç kiralama : Hatay semti için ara…

Üçyol araç kiralama : Üçyol’a beş dakika mesafedeyiz…

Göztepe araç kiralama : Göztepe’ye biz araç veriyoruz.

Balçova araç kiralama : Balçova bizden sorulur…

Adnan Menderes Havalimanı araç kiralamaAdnan Menderes Havalimanı’na kadar araçlarınızı gönderiyoruz. 

Menemen araç kiralama : Menemen araç kiralama firmasıyız…

İzmir otogar araç kiralama : İzmir Otogar araç biz veriyoruz.

İzmir Otogar Teslim araç kiralamaİzmir Otogar teslim araçlar bizden sorulur. 

Işıkkent araç kiralama : Yeşilova araç kiralama lideriz.

Yeşilova araç kiralama : Yeşilova araç kiralama lideriz.

Bornova araç kiralama : Bornova’da araç kiralayacaksan mutlaka ara.

Konak Araç Kiralama Tanıtım Videosu

Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir