Yol Yardımı


Categories :

İşini iyi ve kaliteli yapan araç kiralama  firmaları tarafından yolda insanların başına gelebilecek kaza arıza gibi durumlarda araca ve yolculara ücretsiz 7/24 yol yardım hizmeti verilmektedir. Aracın arızalanması, kaza yapması veya çalınması gibi aracın hareketini engelleyecek durumlarda yol yardım hizmetini kullanarak yaşanabilecek sıkıntılı durumlar atlatılabilmektedir.

Bu hizmetler ne şekilde olabilir? Örneğin, arızalanan araç veya yolda kalan aracın çekici ile yoldan çekilmesi ve kurtarılması, sürücünün yaralanması veya rahatsızlanması durumunda araca ekstra bir sürücü temin edilmesi ve aracın korunmaya alınması gibi hizmetler olabilmektedir. Ayrıca arıza durumu şehir dışında gerçekleşmişse sürücünün ikamet ettiği yere dönüş imkânının sağlanması veya bulunduğu noktada konaklama hizmeti sağlanması da 7/24 yol yardım hizmetine dahildir.

ol yardım hizmeti insan güvenliği ve huzuru açısından oldukça avantajlı bir sistemdir. Kullanıcı ister kaza yaptığı durumlarda, ister aracın arızalanması durumunda mağdur edilmez ve bu hizmet sayesinde yola devam ederek işinde veya seyahatinde herhangi bir aksaklık yaşamaz. Ayrıca aracın 24 saatten fazla hareketsiz kalması durumunda müşteriye yeder araç temin edilerek mağduriyet minimum seviyelere indirilir.

İşte Umut Oto Kiralama olarak sizlere full sigortalı araçlarımızla, en ucuz fiyatları sunarken sağlığınızı, güvenliğinizi ve huzurunuzu da düşünerek 7/24 yol yardım hizmetimizi ücretsiz olarak sunmaktayız. Bizi mutlaka tercih edin.

Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir